Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Půjde ve stopách otce? Gottová je v Česku a plánuje rozjet hudební kariéru

Dominika Gottová a Gabriel Grillotti
Dominika Gottová a Gabriel Grillotti
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová a Gabriel Grillotti

Dominika Gottová přiletěla v pátek z Finska do Čech a na letišti na ni čekal překvapivý doprovod. Dceru Karla Gotta vyzvedl na letišti partner Lucie Vondráčkové, Petr Vojnar, který má s Dominikou sjednaný hudební projekt.

Dominika Gottová se po roce v Helsinkách rozhodla natrvalo vrátit do Čech. Nejstarší dcera Karla Gotta věřila, že s manželem Timem Tolkkim obnoví svůj vztah a bude se jim ve Finsku dařit, vše ale dopadlo jinak.

Hudebník se za celou dobu zdržel ve společném bydlení pouze pár dní a zbytek času strávil v Mexiku, kde se snaží rozjet svou kariéru. Gottová tak skončila opět sama a bez peněz. Podpora, kterou ve Finsku pobírá, jí vystačí sotva na zaplacení nájmu a základní potraviny. Dominika navíc ani po roce nenašla zaměstnání, a proto přišel na řadu plán B, stěhování do Prahy.

Jelikož v rodné zemi čekají na Gottovou dluhy, rozhodla se je vyřešit tím, že se pokusí prosadit v showbyznysu.

Vojnar zajistil Gottové odvoz i ubytování

Dominika Gottová přiletěla do Prahy v pátek odpoledne a na letišti na ni čekal partner Lucie Vondráčkové, Petr Vojnar. Moderátor nedorazil pro Gottovu dceru náhodou, mají spolu totiž domluvené kšefty.

"Máme spolu rozjednaný jeden pracovní projekt, takže mi zajistil odvoz a ubytování. A budeme na tom projektu dělat," vysvětlila Gottová webu ahaonline.cz svůj nečekaný doprovod.

Nápad zasvětit Dominiku do hudebního světa byl prý z hlavy producenta Gabriela Grillottiho. Gottová se s ním přátelí již několik let a před časem se dokonce spekulovalo, že je movitý Ital její milenec.

Dominika bude zpívat, sdělila otcův talent?

V minulosti se Dominika Gottová živila v Čechách jako barmanka a prodavačka v lahůdkách, tentokrát ale míří o něco výše.

Podle všeho chystá Vojnar pod vedením italského producenta Gabriela Grillottiho píseň, ve které bude Gottova dcera krátce zpívat či recitovat.

Pro Dominiku je to samozřejmě lákavá nabídka, jak přijít k rychlým penězům. Ty totiž nutně potřebuje k uhrazení dluhu v bývalém bytě, kde po sobě zanechala spoušť a majitelka nyní požaduje zaplatit třicet tisíc korun. Zda se ale podaří Gottové prorazit a projekt bude úspěšný, ukáže až čas. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky