Již druhým rokem je Dominika Gottová se svým manželem Timem Tollkim zpět ve finském hlavním městě Helsinkách. Spolu se svým mužem tam dcera legendárního českého zpěváka založila firmu, která jej umělecky zastupuje. Právě Dominika Gottová je přitom vedoucí celého podniku. “Moc mě to baví a jsem ráda, že jsem pánem svého času,” uvedla s úsměvem.

V životě je podle svých slov aktuálně velmi spokojená. O víkendu oslavila své 50. narozeniny a jak se zdá, její velký den se jí skutečně vydařil. “První oslavu jsem měla s kamarádkou už čtvrtek, byli jsme v úžasné čínské restauraci na hotpotu, což je takový horký kotlík. V sobotu jsme byli na grilovačce u přátel na chalupě u Helsinek a dnes jdeme s Timem do luxusní steakové restaurace,” prozradila Dominika Gottová a dodala, že nejvíc by ji k narozeninám potěšilo, kdyby byla i nadále zdravá a také kdyby se jí podařilo zapracovat na své fyzické kondici.

Chtěla bych se setkat s bratrem

Životní jubileum zatím nestačila oslavit se svou maminkou, která žije v Praze. Tam se totiž dcera Karla Gotta chystá teprve v září. “Jsem s ní v každodenním kontaktu, takže mi popřála po telefonu. Maminka se drží a dělá mi radost. Ráda bych se také během návštěvy Prahy setkala s mým bratrem. Už je sice odrostlý, ale myslím, že bychom mohli najít společné téma, protože všechny moje záliby jsou víceméně klučičí. Byl by to pro mne krásný dárek k jubileu,” svěřila se redakci Kafe.cz se svým dalším velkým přáním.

Její mladší bratr Hugo má být utajeným synem zesnulého Karla Gotta a Dominika o něm řekla světu ve své knize “Poslední roky s Karlem”, kterou napsala ve spolupráci s novinářem Lubošem Procházkou. Mistr ovšem nikdy nepotrvrdil, že by zmíněný mladík byl skutečně jeho synem.

Matkou mladíka by měla být Alice Kováczová, která podle Dominiky měla s jejím otcem desetiletý milostný poměr. Ta je manželkou zpěváka Ondřeje Havelky, se kterým má dceru Rozálii a syna Huga, o kterém se spekuluje, že je ve skutečnosti synem Karla Gotta.

Související články