Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová: Nový rok pro ni začal smutkem, nečekaná nemoc a smrt přítele

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Pro Dominiku Gottovou nezačal letošní rok vůbec optimisticky. Nejstarší dceři Karla Gotta lékaři objevili nemoc, kvůli které přišla o slíbenou práci. A aby toho nebylo málo, opustil ji další blízký člověk.

Dominika Gottová od smrti svého otce doslova bojuje o přežití, osud ale jako by jí neustále házel klacky pod nohy. Dcera zlatého slavíka na konci loňského roku překvapila rozhodnutím opustit Prahu a obnovit vztah se svým manželem Timem Tolkkim.

Návrat do Finska ale nakonec Gottová odložila s tím, že dostala v Česku novou práci a stěhování si rozmyslela.

Podle informací webu Expres.cz měla Dominika nastoupit do Amazonu na pozici skladnice s nástupním platem 25 000 Kč. Jenže vše překazila zdravotní prohlídka, která odhalila závažné onemocnění!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Dominika má pracovat jako skladnice a jezdit na vysokozdvižném vozíku. Z toho má ale velký strach a sama neví, jestli to vůbec zvládne,“ řekl nejmenovaný zdroj výše zmíněnému webu.

Jenže tenhle plán nakonec nevyšel. „Zkusila jsem pohovor do Amazonu. Vzali by mě do skladu, ale u zdravotní prohlídky jsem pohořela. Mám vysoký tlak, což jsem nevěděla, a ihned jsem se musela začít léčit,“ svěřila se Gottová Ahaonline.cz.

Vysoký tlak je velice nebezpečný, a pokud ho pacient neléčí, vede k postupnému poškození ledvin, srdeční komory a oční sítnice. Může způsobit také infarkt či mrtvici, takže tato diagnóza Mistrovu dceru jistě příliš nepotěšila. Gottová ale na své zdraví ani neměla čas myslet, oplakává totiž svého blízkého kamaráda, hudebníka Alexiho Laiha.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

S Alexim Laihem se Dominika Gottová znala mnoho let, a dokonce bydleli ve Finsku kousek od sebe. „Byl to náš velký kamarád a kdysi také helsinský soused. Zemřel tak mladý, to je strašné. On působil v několika kapelách. Nejznámější z nich byla Children Of Bodom, byl s ní několikrát i v Česku,“ řekla zdrcená Dominika Aha!.

Gottová prý neví jistě, na co její kamarád zemřel. „Asi to byla nějaká rakovina, protože věk na umírání neměl. Jen doufám, že se na tom všem nepodílel ještě covid.“

Na pohřeb se ale nejspíš nedostane, cestu do Finska totiž v příštích dnech neplánuje. „Teď do Helsinek nepojedu. Čekám, jak se dořeší naše žádosti o sociální podporu, a teprve pak udělám finální rozhodnutí o návratu do Finska,“ uzavřela Dominika, která v tom, kde se nakonec usadí, evidentně stále tápe. Jelikož se ale její rozhodnutí mění častěji než počasí, nedají se další kroky nejstarší dcery Karla Gotta nijak odhadnout…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky