Dominika Gottová musela kvůli nesnesitelným bolestem zad vyhledat lékařskou pomoc. Nejstarší dcera Karla Gotta se nemohla několik dní téměř hýbat a v nemocnici jí lékaři museli zavést kapačku a nasadit silné léky.

Celý problém způsobil svalový spasmus, neboli křeč, která může postihovat jak kosterní, tak i hladké svalstvo. Tato diagnóza se projevuje formou déletrvajícího bolestivého stahu svalu nebo celé skupiny svalů.

"Několik dní jsem se snažila situaci řešit prášky, ale ta bolest už se nedala vydržet, tak jsem jela do nemocnice. Tam mě naládovali léky. Žádný rentgen, žádný ultrazvuk, prostě kapačky a léky," svěřila se Dominika Gottová webu ahaonline.cz.

Léčbu zaplatil Timo

Jelikož si podle všeho Gottová zatím neplatí ve Finsku sociální pojištění, musela vyhledat pomoc na soukromé klinice, kde ji ošetření vyšlo na pořádný balík. S financováním léčby pomohl Dominice její manžel Timo Tolkki, který je opět pracovně v Americe.

"Timo mi s tím pomohl! Poslal mi z USA peníze," prozradila Gottová výše zmíněnému webu.

Ačkoliv nyní bere Dominika silné léky na bolest, musela se vzchopit a odletět na týden do Prahy. Důvodem jsou pracovní schůzky, které již nechtěla rušit.

Snad vše zvládnu

"Mám tam několik schůzek a nechtěla jsem je odkládat. Snad to všechno zvládnu," přiznala Dominika Gottová deníku Aha lehké obavy z cesty.

V Praze čeká dcera slavného zpěváka setkání s producentem Gabrielem Grillottim, s nímž v lednu vydala píseň Pro tebe.

Mimo jiné Gottová navštíví svou milovanou matku Antonii Zacpalovou, která žije již několik let v domově pro seniory.

Skladba Pro tebe má téměř čtvrt milionu zhlédnutí

Zdroj: Youtube