V Česku začala nový život, když se po letech odstěhovala od manžela, se kterým žila ve Finsku. Nijak se netají tím, že se s ním nedalo žít. Trpí totiž maniodepresivní psychózou. Po příchodu do rodné země žila u kamarádky Šárky Rezkové.

Po delší době ale začalo soužití skřípat. Rezková totiž žila kromě Dominiky Gottové ještě se svým snoubencem Mirkem. „Dominika se objevila a najednou náš vztah začal mít trhliny. Soustředili jsme pozornost hlavně na ni, aby se měla a cítila dobře, a málem jsme jeden o druhého přišli,“ svěřila se zpěvačka Blesku.

Dominika si domů pozvala návštěvu

Po odstěhování Gottové se ale naštěstí všechno v dobré obrátilo. „Doma nám říkají, že se chováme jako puberťáci, ale nám je teď dobře. Domča už má svůj život, my jsme si všechno vyříkali, začali odstraňovat chyby a je nám zase dobře,“ dodala Rezková, které se šestnáctiletý vztah podařilo zachránit.

Gottové je jistě také lépe, že žije sama. „Mám se dobře, jsem moc ráda, že mi vyšlo to nové bydlení, na které jsem dlouho čekala. Ještě bude trvat nějaký čas, než si ho byt zařídím, ale to můžu dělat za pochodu,“ prozradila nadšená Dominika webu expres.cz.

V bytě už měla první návštěvu. Šlo o Pityho, ke kterému pravidelně dochází na kosmetiku a jeho kamaráda. Fotkou se pochlubila na sociální síti. „Sýrová degustace s mými sousedy,“ napsala na svůj Instagram Dominika.

O nové nápadníky se ale opravdu nejedná. Pity je totiž gay, a i kdyby nebyl, Dominika si potřebuje od vztahů odpočinout. Ještě je na nový vztah brzy a z manželství s Timo Tolkkim se ještě úplně tak nevzpamatovala. To finský hudebník už si novou lásku našel.

Společné bydlení s kamarádkou nedělalo dobrotu

Jmenuje se Ingrid Bell a v Mexiku, ze kterého se kvůli pandemii koronaviru nemůže dostat, se s ní možná i usadí. „Musím říct, že ona je to nejlepší, co mě za poslední roky potkalo. Je výjimečná ve všech ohledech. Požádám ji o ruku na koncertě, přímo na pódiu,“ svěřil se Expresu.

Ještě před ní Timo chodil s divadelní herečkou Lilianou. To, že nekomunikovali stejným jazykem, pro něj nebylo překážkou. „Vůbec neuměla anglicky, komunikovali jsme jen pomocí Google překladače,“ dodal Tolkki.

Pro Dominiku je jedině dobře, že je její stále ještě manžel v Mexiku, jelikož jinak by ji kontaktoval. I když tvrdí, že se chce v Čechách usadit kvůli práci, všichni tak nějak tuší, že je to kvůli Dominice, kterou chce získat zpět.