Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová řekla, proč nemůže žít v Česku. Lidé jsou zlí a urážejí ji

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová dorazila před dvěma dny do Prahy, aby vystěhovala svůj pronajatý byt a rozloučila se s kamarády. Dcera slavného zpěváka je v rodné zemi jen na skok a má k tomu prý pádné důvody.

Dominika Gottová před rokem a půl utekla z Finska do Česka, a to kvůli problémům s manželem Timem Tolkkim. Dlouho ale v rodné zemi nevydržela.

Gottová měla v Praze problém najít práci, a když loni přišla o svou poslední jistotu v podobě zaměstnání v lahůdkách v Palladiu, rozhodla se vrátit do Finska. V Helsinkách Gottová požádala s Timem Tolkkim o státní byt, kam se nedávno odstěhovala.

Po pár dnech ale Gottova dcera zůstala v cizí zemi sama, finský hudebník totiž odletěl do Mexika vydělávat peníze. 

Gottová vydržela v léčebně deset dní, alkohol konzumuje dál

Po svém příjezdu do Finska nastoupila Dominika Gottová do léčebny, kde se chtěla zbavit své závislosti na lécích a alkoholu, příliš úspěšná ovšem nebyla.

„Musím na sobě ještě zapracovat, ale jinak se cítím daleko lépe. Začala jsem během léčení omezovat i alkohol, který mé tělo také ničil. Dávám si už maximálně skleničku denně,“ přiznala Gottová před dvěma dny Aha!.

Slavíkově dceři přitom jde o život, následkem užívání alkoholu a léků má cukrovku, nemocná játra a zvýšený tlak. Ani to ji ale neodradilo od dalšího popíjení, i když údajně v omezené formě. 

Dominika Gottová se přijela do Česka rozloučit, urážky už nechtěla snášet

Dcera Karla Gotta se do Prahy přijela nejen sbalit a odvézt poslední věci ze svého pronajatého bytu. Také se chce rozloučit s kamarády a se svou maminkou Antonií Zacpalovou.

V Česku se Gottová podle svých slov zdrží minimálně týden. „Chci se rozloučit s kamarády a samozřejmě se budu věnovat i mamince, které je po prodělaném covidu už dobře. Díkybohu že to přežila,“ prozradila své plány.

Jedním z hlavních důvodů, proč se Dominika vrátila do Helsinek, byl veliký tlak na její psychiku. Už před časem si postěžovala na nechutné chování některých spoluobčanů. „Když jsem ještě dělala v baru či v lahůdkách, lidé se na mě chodili dívat jak na zvěř někde v pavilonu. Bylo to strašné! Tohle ve Finsku nezažiju. Při cestě metrem nebo tramvají jsem neustále slyšela, jak se o mně lidé, často velice nevybíravě, baví,“ svěřila se tehdy a od té doby se nic nezměnilo.

„Vím, že jsem přibrala, ale za to mohla ztráta zaměstnání a neustálé sezení doma – a také mé zdravotní problémy. Ale aby mi paní prodavačka v supermarketu řekla, abych si místo klasického jogurtu, který jsem si chtěla koupit, raději vzala nízkotučný, to už je na mě moc,“ řekla Gottová Aha! se slzami v očích. Není divu, že se prvorozená dcera Karla Gotta chce raději uklidit někam, kde podobné útoky už nebude zažívat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU