Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Timo Tolkki v ohrožení života: Potřebuju letenku do Prahy, ale nemám peníze

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Nad manželstvím Dominiky Gottové a finského hudebníka Tima Tolkkiho stále visí několik otazníků. Přestože dcera legendárního zpěváka několik měsíců tvrdila, že je jejich vztah definitivně u konce a rozvod je jen otázkou času, v nedávných dnech se opět vydala do Finska. Krátce na to se vrátila do Prahy a Tolkki odletěl do Mexika. Znamená to snad definitivní konec?

Důvod, z jakého se Dominika Gottová vydala do Finska, není tak docela známý. Podle webu Expres tak ale učinila proto, aby zachránila vztah se svým manželem Timem Tolkkim. Po několika dnech se však vrátila do Prahy a Tolkki se vydal do dalekého Mexika. Na letišti v Praze na Dominiku čekal kromě novinářů také její ctitel a kamarád Josefa Rychtáře, Petr Veselý. 

„Je to takový druhý Macura, hodně se zajímal o Ivetu Bartošovou, rád pomáhá všem ženám, které se ocitnou v těžké životní situaci. Dominice nabídl, že jí bude platit byt, a údajně jí posílal peníze už na jaře,” nechal se pro Expres slyšet člověk, který má prý k Dominice velmi blízko.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Nabídku Petra Veselého ale podle Expresu Dominika odmítla a nechala se odvézt do domu vydavatele knihy o Karlu Gottovi, kde by měla zůstat až do ledna. „V Praze bude do ledna, nemá kam jinam jít, pak odcestuje do Finska, kde s Timem dostanou sociální bydlení. Do té doby bude tady. Ve Finsku ji přemlouvala kamarádka z restaurace, aby nikam nejezdila, ať žije u ní, ale ona jela,” řekl ještě pro Expres nejmenovaný zdroj.

Timo Tolkki se zase rozhodl odcestovat na druhou stranu zeměkoule, konkrétně do Mexika, kde strávil i většinu letošního roku. Jeho rozhodnutí bylo pro všechny poněkud překvapující, neboť finský muzikant ještě nedávno hlásil, že se musí ze země co nejdříve dostat, protože se v Mexiku prý necítí bezpečně.

Timo Tolkki se rozvádí s Dominikou Gottovou, v Mexiku má ale novou známost. Timo Tolkki se rozvádí s Dominikou Gottovou, v Mexiku má ale novou známost. Zdroj: Profimedia

„Musím se odsud okamžitě dostat. Potřebuji letenku do Prahy, ale nemám na ni peníze. Jde mi o život, bojím se,” napsal Timo před časem do redakce Expresu. Důvodem jeho strachu byly údajně problémy s policií. 

„Policisté na ulicích mají samopaly a jsou velmi agresivní. Bojím se o svůj život. Jestli jsem někdy potřeboval pomoc, tak je to teď! Jednou mě už zatkli a mohou mě kdykoliv zavřít do vězení,” vysvětloval muzikant, z čeho má strach. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky