Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se vrátila k dávnému příteli, ten jí teď ve Finsku dává peníze

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Vypadá to, že Dominika Gottová začala manželskou krizi řešit po svém. Když se ukázalo, že ji Timo v Mexiku nepokrytě podvádí místo toho, aby pracoval, dala se znovu dohromady s bývalým milencem. Ten jediný ji teď po odjezdu manžela drží nad vodou.

Osmačtyřicetiletá Gottová se snad nikdy nepoučí. Před časem jí bývalý kytarista nasliboval, že pojede vydělávat do Mexika, a Dominika mu naivně ve všem uvěřila. Ve skutečnosti ale Timo sebral část podpory, kterou jeho žena dostává v době, kdy si hledá práci. Kromě toho Tolkki přidává na sociální sítě fotky, na kterých je s cizími dívkami.

Podpora jen 32 tisíc korun

Psychicky nemocný manžel se tedy znovu předvedl jako nezodpovědný nevěrník, v Mexiku si užívá s místními kráskami a osud manželky ho vůbec nezajímá. Není divu, že se Gottová kvůli jeho chování zhroutila a propadla depresím. Přeci jenom musí platit nájem a s podporou 32 tisíc korun v drahé zemi vyjde jen stěží. 

Pak si ale Dominika naštěstí vzpomněla na dávného kamaráda, Cristiana, který o ni měl v minulosti zájem. "Nečekala jsem, že se díky tomu vztah mezi námi obnoví. Jsem ráda, že ho mám, jinak bych to tady nezvládala," řekla deníku Aha! Gottová, která se s italským gentlemanem seznámila v restauraci Kabuki, kde kdysi pracovala.

O šest let starší Cristian žije v Helsinkách už několik let. Podle Gottové v době jejich seznámení udržoval vztah s exmanželkou jenom kvůli synovi. A přestože věděl o tom, že Dominika s Timem řeší ve vztahu spoustu problémů, nikdy je nechtěl dopodrobna probírat.

"On tam chodil na jídlo. Dal mi telefonní číslo s tím, ať mu zavolám a že někam zajdeme. Já jsem mu řekla, že to nejde, že jsem vdaná. Při jeho čtvrté návštěvě v restauraci mě ukecal," napsala loni Gottová v jedné ze svých vzpomínkových knih.

S Cristianem letěla do Říma

Dominika před časem přiznala, že ji s Cristianem nepojilo jen čisté přátelství. "Letěla jsem s ním jednou na třídenní dovolenou do Říma. Tam jsme byli na motorkářském srazu, ale Timo nevěděl, že jsem tam s ním. Řekla jsem, že tam jedu na koncert," uvedla Gottová, která teď italského milence poprosila o finanční pomoc.

Zpěvákově dceři se ve Finsku zatím moc nedaří. V severské zemi se jí dosud nepodařilo najít zaměstnání, a proto přemýšlí nad tím, že se vrátí do Česka. "Přiletím na začátku října a zjistím si veškeré možnosti, hlavně kvůli práci. Neříkám, že se vracím, ale pokud to tady nevezme nějaký obrat, tak mi nic jiného nezbývá," doplnila.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky