Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se vrací do Čech, důvodem má být další pracovní nabídka

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová má za pár týdnů namířeno do Prahy. Dcera Karla Gotta zatím nesehnala ve Finsku stálou práci, a proto se rozhodla opět zajet do rodné země, kde má rozjetých hned několik byznys plánů.

Dominika Gottová je se svým životem ve Finsku sice spokojená, stále má ale problém sehnat zaměstnání. Poslední měsíce usilovně dodělávala kurz na pozici ostrahy, což se jí na druhý pokus opravdu podařilo.

Stálé místo ovšem Gottové zatím nikdo nenabídl a ona mezitím vymýšlí, jak si přivydělat nějakou tu korunu. Během svého posledního výletu do rodné země představila Dominika světu svou první autorskou píseň Pro tebe, kterou věnovala zesnulému otci a v podobných aktivitách hodlá pokračovat.

Její cesta do Čech proto samozřejmě není náhodná.

Další pracovní nabídka

Podle informací webu Sedmička dostala Dominika Gottová další pracovní nabídku související s jejím slavným otcem. O co konkrétně jde, už dcera Slavíka neprozradila.

Dominika ale chce hlavně navštívit svou milovanou matku Antonii Zacpalovou, která žije dlouhodobě v domově pro seniory v pražských Vysočanech."Těším se na to moc!" svěřila se Gottová. 

Gottová se nebrání dalším hudebním projektům

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky