Dominika Gottová se minulý rok vrátila natrvalo do Finska obnovit svůj manželský svazek s Timem Tolkkim. Hudebník ale většinu času trávil v Mexiku a svou manželku nechal samotnou v sociálním bytě, který si společně pronajali.

Situace v Helsinkách dohnala Gottovou k tomu, že opět zvažovala stěhování do Prahy. "Tim se chystá do zámoří znovu a já to sama v Helsinkách nedávám. Finančně, ani psychicky! Proto si chci opravdu najít práci v Praze a mít nějaké jistoty, i když mám k Čechům velké výhrady. Ale mám tam alespoň kamarády," stěžovala si webu Aha! na začátku roku.

Nakonec si ale návrat do rodné vlasti rozmyslela. Místo toho Dominika přišla s novým nápadem, jak vydělat peníze a kývla na nabídku producenta Gabriela Grillottiho na společný duet. Za píseň dostala Gottová od svého italského mecenáše 50 000 korun a finanční injekce evidentně vzpružila její manželství s Tolkkim.

Pod drobnohledem

Pracovní pobyt v Praze byl prý pro prvorozenou dceru Karla Gotta velice náročný. Dominika totiž špatně snáší neustálou pozornost na svou osobu a proto se velice těšila do Helsinek, kde se cítí doma. "Jsem doma, teď si chci po náročném týdnu v Praze odpočinout," sdělila Blesku.

"Já jsem po příletu pochopila, že bych zase byla pod drobnohledem lidí, bez Tima, a tedy nešťastná. Tím, že se vrátil z Ameriky a chová se ke mně hezky a nedělá žádné blbosti, tak se na něj i těším," dodala Gottová, která se pochlubila na sociální síti fotkami z romantické večeře s Timem.

"Večeře s mým drahým Timem v naší oblíbené nepálské restauraci. Timo si obvykle dává máslové kuře, já jehněčí se špenátem, česnekem a zázvorem," pochlubila se Dominika, jak si s manželem dopřávají.

Italský mecenáš Grillotti

Ačkoliv Dominika Gottová nyní toká se svým mužem, během svého pobytu v Praze se velice měla k Italovi Gabrielu Grillottim, se kterým spolupracuje. O milostném románku Dominiky a producenta se spekulovalo již před rokem, když se dvojice společně procházela po centru ruku z ruce, oba ale tvrdí, že je pojí pouze přátelství.

Grillotti Gottovou navíc štědře sponzoruje. Nejen, že jí zaplatil za společnou píseň, ale převzal na sebe také pravidelné placení částky 5 000 Kč za domov důchodců pro maminku Dominiky, Antonii Zacpalovou. O tu se během svého života staral Karel Gott, po jeho smrti ale Ivana Gottová najednou peníze přestala posílat.

"Loni v létě Ivana přestala mamince příspěvek na bydlení v domově důchodců posílat. Přitom táta si přál, aby tomu tak bylo, i když tady nebude. A tak jsem to musela nějak vyřešit," svěřila se Dominika zmíněnému webu. Gabriel Grillotti byl velikým obdivovatelem Karla Gotta a právě to má být údajně jeho motivací, proč pomáhá jeho dceři. Finanční příspěvek ale velice oceňuje hlavně Zacpalová, která by bez těchto peněz skončila na ulici.

Grillotti pomáhá finančně Dominice i její matce