Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Timo Tolkki skončil v Mexiku na policejní stanici, Dominika Gottová se hroutí

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová zažívá jednu pohromu za druhou. Její manžel Timo Tolkki, který je aktuálně pracovně v Mexiku, se připletl do zásahu kvůli drogám a skončil na policejní stanici u výslechu. 

Dominika Gottová si návrat do Finska malovala v růžových barvách, realita je ovšem od jejich představ diametrálně odlišná.

Nejstarší dcera Karla Gotta si nenašla ani po měsících v Helsinkách práci a je proto plně finančně závislá na státní podpoře. Peníze od státu ovšem vystačí Dominice sotva na platbu nájmu a jídla.

Spásou Gottové měl být pracovní výlet jejího manžela Tima Tolkkiho do Mexika. Místo dobrých zpráv se ale hudebník své manželce ozval z policejní stanice.

V klubu zasahovala protidrogová policie, Tolkki byl zatčen

"Volal, že v klubu v Santiago de Querétaro, kde vystupoval, zasahovala policie. Že tam během koncertu vtrhla a vyklidila ho. Prý kvůli podezření na distribuci drog. Timíka vzali na výslech a po několika hodinách ho propustili, některé návštěvníky tam ale drželi déle," sdělila ubrečená a vyděšená Dominika Gottová webu Aha!.

"Timo je čistej, v ničem nejede. Má svých starostí dost, bere léky na svoji maniodepresi, se kterou se už léta léčí, ale jinak nic jiného," dodala dcera Gotta, která je přesvědčená, že její muž nemá s drogami nic společného.

Gottová má strach o manžela: Chybí mi a trnu hrůzou

Dominika Gottová se ve Finsku cítí velice osamoceně. Timo Tolkki odjel minimálně do prosince koncertovat do Mexika a ona zůstala v cizí zemi sama a bez koruny.

"Strašně mi chybí a trnu tady hrůzou, co se ještě stane! Musím na pracovní pohovory a tohle mě opravdu v klidu nenechává," svěřila se se svými obavami.

Tolkki měl své ženě poslat z turné nějakou finanční podporu, podle slov Dominiky se k tomu ale nejspíš zatím nedostal. "Čekám na ně jako na smilování," přiznala Gottová, že je skutečně na Timovi nyní závislá. I když dostává od státu poměrně vysokou podporu, vše bohužel spolkne nájemné a dceři slavného zpěváka zbyde sotva na jídlo. Její jedinou nadějí, je najít si co nejrychleji práci, tak snad to konečně vyjde.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky