Dominika Gottová se po smrti svého tatínka Karla Gotta ještě více upnula na svou matku Antonii Zacpalovou. Dcera zesnulého zpěváka má totiž se zbytkem rodiny vztahy na bodu mrazu a maminka je tak její téměř jediná blízká osoba.

Ke konci roku Zacpalová onemocněla těžkou chřipkou a sama měla obavy, zda dokáže nemoc zvládnout. "Je mi špatně, omlouvám se. Držte mi palce, ať to zvládnu," sdělila do telefonu slabým hlasem v prosinci deníku Aha.

A velké starosti si pochopitelně dělala i Dominika. "Sotva mluvila... Doufám, že se z té chřipky, nebo co to je, dostane. Není nejmladší, proto se bojím," neskrývala Gottová, že se o maminku strachuje. Vše se ale nakonec v dobré obrátilo a Zacpalová už je prý opět plná elánu do života.

Nebyla na tom dobře

"Nebyla na tom dobře, ale už je v pořádku. Dostala se z toho rychle," svěřila Dominika Gottová magazínu zeny.iprima.cz. Dcera Slavíka mimo jiné prozradila, že se má její maminka v rámci možností dobře, má chuť do života, chodí na procházky a hodně čte.

"Jsem ráda, že ji tady pořád máme," dodala jediná dcera Antonie Zacpalové. Jakmile prý trochu ustoupí zima, chystá se Dominika za maminkou na výlet do Prahy, na který už se velice těší.

"Až bude tepleji, ráda bych se prošla po Praze a sedla s kamarády na nějakou zahrádku. Hlavně bych ale ráda vzala na takovou procházku maminku. Budu se určitě těšit," uzavřela Gottová, která ještě nedávno skládala zkoušky, aby mohla konečně v Helsinkách nastoupit do práce na pozici ostrahy v nákupním centru. Osud ji ale opět zavál zcela jiným směrem. "Možná se mi naskytne docela jiná nová práce. Timo bude zakládat na konci března, po turné v Jižní Americe, vlastní firmu. Půjde o jeho management, který bude řešit věci ohledně jeho koncertování a desek – a také produkci a mixáže. Takže Timo říkal, že je možné, že bych mohla pracovat pro něj, což by bylo úplně nejlepší. Pracovat v klidu doma pro vlastní rodinu, to je práce snů," vysvětlila zmíněnému webu.

Dominika Gottová se minulý rok pokoušela prorazit v hudební branži