Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominice Gottové pobyt v léčebně změnil život: S manželem se nevídá

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Je šťastná a velmi se jí daří. Dominika Gottová, zdá se, našla novou životní sílu, za čímž jistě stojí i její pobyt v léčebně, kde se zbavovala závislosti na prášcích na spaní. Do toho všeho ve Finsku zařizuje byt. S manželem Timem Tolkkim se ale momentálně nevídá.

V České republice strávila dlouhý rok a půl. Po mnoha spekulacích o rozvodu s manželem Timem se ale nakonec vrátila do Finska, aby mohli manželství společně zachránit. A jak se zdá, opuštění Česka pro ni bylo novým startem do života. Zcela jistě za tím stojí i její pobyt v léčebně, kde se zbavovala především závislosti na prášcích na spaní. 

„Cítím se nabitá energií, jsem šťastná, energická, moje vánoční přání nebylo nic materiálního, chtěla jsem jen být šťastná, takže mi to Ježíšek s malým zpožděním nadělil,“ svěřila se pro Super.cz dcera Karla Gotta, která skutečně působí mnohem spokojenějším dojmem. 

Manžela momentálně nevídá

Kromě léčby má na Dominičině duševní pohodě svůj podíl i nové bydlení, které s manželem ve Finsku získali. „Žije se mi lépe, protože byt je větší, modernější a klidnější,“ pochvalovala si nové útočiště. Dokonce se už pustila i do menšího zvelebování bytu, s nábytkem ale čeká na manžela. „Zbytek zařídíme, až se Timo vrátí z Mexika, a to koncem května. Musíme si vybrat ten zbytek zařízení, aby se líbilo jak jemu, tak mně,“ vysvětlovala proces zařizování s tím, že manželovi s radostí přenechá i skládání nábytku. 

„Hlavně bez něho bych to neuměla zařídit, když mi přijede domů IKEA nábytek, tak koukám na návod jako vyoraná myš,“ řekla s úsměvem Dominika, která se s manželem musela na nějaký čas rozloučit. Odjel totiž do Střední Ameriky za pracovními povinnostmi. „Pobyli jsme spolu půldruhého měsíce, teď jsme spolu v denním telefonickém kontaktu,“ doplnila.

Malér hned po příletu

I když Dominika prožívá šťastné chvíle, po příletu do Finska jí moc veselo nebylo. Zkontaktovaly ji totiž finské úřady, protože při vstupu do země neměla zvací dopis, který tamější vláda vzhledem ke koronavirové situaci od všech vyžaduje. „Na letišti jsem po příletu musela vše vysvětlovat a naštěstí jsem u sebe měla nájemní smlouvu od bytu, tak mě pustili,“ nechala se Dominika slyšet pro Blesk

„Ale druhý den už mě povolali na ambasádu, kde jsem vše vysvětlovala znovu. A dostala jsem oficiální povolení, že můžu v zemi být, protože tam budu po boku manžela žít,“ dodala ještě na závěr, jak se celá záležitost vyřešila. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU