Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Koronavirus se Dominice Gotové zatím vyhnul, ale trápí ji respirační problémy

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Sranda už to rozhodně není. Koronavirus je všude kolem nás. Ten však Dominika Gottová nechytla. Trápí ji úplně jiné zdravotní problémy, kvůli kterým bude muset navštívit lékaře.

Dominika Gottová je momentálně bez práce. Státní opatření kvůli pandemii koronaviru jí tam nedovolují chodit. Za to musí být v současní době ráda, jelikož jí není vůbec dobře. Nejstarší dceru Karla Gotta dostihly zdravotní problémy. Testy na koronavirus má neštěstí negativní.

„Jsem ráda, ale na druhou stranu mi pořád není dobře, takže ležím v posteli a v pondělí budu muset k obvoďačce, abych tedy zjistila, co mi je. Vypadá to asi na zánět průdušek,“ svěřila se Dominika deníku Aha.

Dominika se potýká se zdravotními problémy

Jistě by dala cokoli za to, aby se cítila fit a mohla se vrátit do práce, byť jí tam jsou některé věci nepříjemné. „Myslím, že po tom, co je skoro rok tady, sama zvažuje, zda udělala dobře, že se vracela do Česka, protože je pod drobnohledem lidí. Ona sama říkala, že do těch lahůdek se na ni všichni chodí dívat jako do ZOO,“ prozradil na ni Luboš Procházka, spoluautor knihy Poslední roky s Karlem.

Dříve žila Dominika ve Finsku, ale po rozpadu jejího manželství s maniodepresivním Timem Tolkkim se rozhodla vrátit sem. Chtělo to odvahu, jelikož tu moc přátel neměla a asi stále nemá. Vztahy s rodinou jsou na bodu mrazu. Dominika navíc není ve své kůži.

Na všechno je sama

Nedávno vyšla kniha Poslední roky s Karlem a ona se na ní z velké části podílela. Na křest vůbec nedorazila. „Ona sama o sobě říká, že se necítí dobře, že nevypadá dobře, takže je to tím umocněné. Dominika má velký strach o práci, protože v tom pohostinství není takový obrat jako byl. Táhne vlastní nájem,“ vysvětlil Procházka.

Sama Dominika se za svoji nepřítomnost omluvila a nahrála video. „Dobrý večer přátelé, je mi to moc líto, ale bohužel nemůžu být pro tuto chvíli s vámi, tak vás alespoň zdravím takto na dálku,“ říká na nahrávce Gottová.

Po tatínkovi se jí stýská

Dominika Gottova s Karlem Gottem. Dominika Gottova s Karlem Gottem. Zdroj: Profimedia.cz

„Je to už rok, co jste bez nejlepšího zpěváka, přítele a já bez tatínka. Moc si vážím, že jste si na něj dneska přišli vzpomenout,“ vzkázala vděčná dcera.

„Děkuju Lubošovi za spolupráci na knize s doufám, že dnešní večer dobře zvládne. Jsem ráda, že jsem dostala možnost se vyjádřit, jak jsem některé věci viděla a já myslím, že i vy máte právo to vědět,“ hlásala.

„Snad se vám kniha bude líbit. Dalo mi to dost zabrat. Někdy ta minulost nebyla vůbec lehká, však ani přítomnost není. Do budoucna však někdy snad bude lépe. Přeji vám jen to nejlepší. Hezký večer. Jdu si teď taky zavzpomínat sama na tatínka,“ ukončila svoji řeč Dominika, jenž se na veřejnosti objevuje minimálně.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU