Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kniha Dominiky Gottové o otci byla stažena z prodeje. Dominika se hodlá soudit

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominiku Gottovou čekalo nemilé předvánoční překvapení, její kniha byla totiž za podivných okolností stažena z prodeje! Nejstarší dcera Karla Gotta k věci podala prohlášení a tvrdí, že se rozhodně bude bránit a ví, kdo za vším stojí!

Dominika Gottová to nemá v životě lehké, přesto se ale snaží uniknout ze svých problémů z minulosti a začít nový život. Nedávno ovšem veřejnost šokovala rozhodnutím zastavit rozvod s Timem Tolkkim a odjet zpátky do Finska!

Jedna z věcí, která drží prvorozenou dceru slavného zpěváka v Praze je práce. Gottová má částečný úvazek v rádiu a výnos měla mít hlavně ze své knížky Poslední roky s Karlem, o kterou je prý veliký zájem!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Jenže, v půlce týdne najednou začalo dílo Dominiky mizet z pultů, a to za skutečně zvláštních okolností! Gottová stejný den prohlásila že ví, kdo za kauzou stojí a následně vydala prohlášení, kde vyhlásila dotyčnému škůdci válku!

"Sezvala jsem vás sem proto, abych vás informovala, že knihkupectví Luxor stáhlo v minulých hodinách z prodeje distributorem dodaná vydání mé knihy Poslední roky s Karlem. Ještě před pár hodinami byla kniha, o kterou je navíc veliký zájem, k dostání všude. Zaměstnanci knihkupectví ale najednou zákazníkům tvrdí, že byla kniha na žádost vydavatele stažena a že již na pultech nebude! Není pravda, že je kniha stažena! Můj vydavatel mne dnes informoval, že žádný takový pokyn nedal. Nevydal ho ani distributor knihy. Neproběhlo žádné soudní řízení, kniha tedy není zakázaná! Prodejci tvrdí, že jim pokyn přišel e-mailem. Do této chvíle jsme ale nedostali odpověď, kdo je autorem e-mailu a na základě čeho je kniha stažena," objasnila Dominika Gottová situaci s publikací ve vyjádření pro iDnes.cz.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

I když Gottová prý tuší, kdo e-mail s pokyny poslal, jméno dotyčné osoby nechtěla přímo jmenovat. Už nyní ale mají prý celý případ v rukou právníci!

Dominika Gottová je z pozastavení prodeje své knihy velmi nemile zaskočená, zvlášť proto, že část z výdělku má dostat oddělení hematologie Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze, kde se Karel Gott léčil!

Dominika Gottová Karel Gott Dominika Gottová Karel Gott Zdroj: Profimedia

"Situaci dál řeší jak můj vydavatel, tak jeho právníci. Je nepřípustné, aby tímto způsobem byla omezována svoboda slova. Jsem připravena se s celým týmem bránit i právními kroky. Tuším, kdo za celou situací stojí! A dotyčné, či dotyčným vzkážu jediné: Pravdivá slova nebývají příjemná a příjemná slova nebývají pravdivá. Pravda prostě rodí nenávist," vzkázala Dominika Gottová v prohlášení pro výše zmíněný web.

Doposud se prý knihy prodalo přes 5000 kusů a z jejich výtěžku dcera známého zpěváka již odevzdala nemocnici 50.000 Kč! "Mluvila jsem osobně s lékařem, který se staral o tatínka, a byl za částku nesmírně vděčný. Hluboce mě proto uráží, že se někdo snaží dostat z trhu knihu, která pomáhá nemocným!" uzavřela. Zda se nakonec viník odhalí a jak celá kauza dopadne, se zatím nedá odhadnout, Šíp pro vás ale bude vše bedlivě sledovat! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky