Vztahy mezi Dominikou Gottovou a její macechou Ivanou jsou již dlouhá léta na bodě mrazu. A rozhodně to nevypadá, že by měl v nejbližší době přijít smír. Ivana dokonce Dominiku nepozvala ani na vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi. Nejstarší dcera Mistra tak má další důvod, proč může na svou macechu plivat jed.

„Nepozvala jsi mě na vzpomínkový koncert na tátu! Asi jsi zapomněla, že jsem jeho dcera a to mi nikdo neodpáře. Každý máme v životě problémy. Já jsem se s nimi poprala, ty jsi mě neprávem zavrhla a myslím, že s tvým postupem by táta nesouhlasil. Naštěstí nejsi moje máma,” vzkázala Ivaně Gottové Dominika skrze Aha!.

Nová kniha

Jak informoval web eXtra.cz, Dominika Gottová se již zanedlouho chystá zpět do Česka, aby mohla pracovat na svém nejnovějším počinu, se kterým naváže na svou předchozí knihu s názvem Poslední roky s Karlem. V té Dominika přišla s šokujícím tvrzením, podle kterého měl Karel Gott také syna. Nejrůznějších informací, o které by se ráda podělila s veřejností, má ale dle všeho víc. A právě těmi zaplní řádky svého nového veledíla.

Odnese to Ivana?

Dominika Gottová má na Ivanu Gottovou pořádnou pifku. Už v minulosti avizovala, že by ráda ukázala Ivanu v pravém světle a podle internetového vydání deníku Aha! se bude nová kniha Gottovy nejstarší dcery soustředit ve velkém právě na Ivanu. Jaká konkrétní tvrzení chce ale Dominika do svého druhého počinu napsat, zůstává prozatím záhadou.

A knihu o Karlu Gottovi nechystá jen Dominika, ale také její manžel Timo Tolkki, který má vyloženě v plánu Mistra pošpinit. „V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince a předložím jeho tajné policejní záznamy,” šokoval ve svém prohlášení pro Expres před časem Timo Tolkki, který má prý mimo jiné i v plánu ve své knize odhalit pravdu o sexuální orientaci Karla Gotta.

Související články