Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika tvrdí, že Gott měl syna: „Národ si zaslouží pravdu," tvrdí

Dominika Gottová Karel Gott
Dominika Gottová Karel Gott
Zdroj: Profimedia

Není tomu dlouho, co Dominika Gottová přišla s šokujícím tvrzením, že má bratra. Karel Gott tedy vytouženého syna zřejmě opravdu měl. Zplodit ho měl se svojí dlouholetou milenkou Alicí Kovácsovou.

Často se hovořilo o tom, že měl Karel Gott kromě čtyř dcer ještě syna a jedna z nich, Dominika Gottová, nyní tvrdí, že tomu tak skutečně bylo.

„Získala jsem informace od dvou důležitých osob života mého otce, které mi potvrdily, že bratra máme,“ uvedla Dominika Gottová. Ta do většiny redakcí zaslala také fotografii, na které je Karel Gott s malým chlapcem.

Karel Gott

„Vím, o koho jde. Dotyčný chlapec je ale nezletilý a moc se neznáme, viděli jsme se jen sporadicky. Myslím si ale, že by veřejnost měla vědět, že můj otec, Karel Gott, měl vytouženého syna. A to s ženou, která byla jeho celoživotní múzou a nyní se rozhodla odejít se svým synem žít na Kanárské ostrovy, kde jsou mimo dohled veřejnosti,“ tvrdí Gottová a jasně tím naznačuje, o koho se jedná.

V zahraničí nyní žije Alice Kovácsová s Ondřejem Havelkou a jejich dvěma dětmi – Rozálií a Hugem. Je snad Hugo syn Gotta? To se zřejmě nikdy nikdo nedozví. S Alicí měl Gott desetiletý milostný poměr. Velmi si rozuměli a scházeli se, i když měli oba partnery. 

Karel Gott

„Karel se ke mně stále vracel, protože jsem mu asi dávala něco, co v jiných vztazích nenašel. Možná to bylo mimo jiné proto, že jsem se ho nikdy na nic neptala, po ničem nepátrala, respektovala jeho uměleckou duši, a hlavně po něm nikdy nic nechtěla. Ani majetky, ani závazky,“ svěřila se kdysi Alice Blesku.

„S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci. Přátelství naplněné spoustou šťastných, veselých, inspirujících setkání i s našimi společnými přáteli a dětmi. Karel je naším rodinným přítelem. Mám ho moc ráda,“ vyznala mu veřejně city ještě za jeho života.

Dominika Gottová

„Poskytovala mu to, co jinde nedostával,“ myslí si Dominika. „Když jsem letos s týmem psala knihu Poslední roky s Karlem, na přímý dotaz, zda je její syn také synem mého otce, odpověděla, že neví, komu by odpověď pomohla, či spíše koho by potěšila. Informaci tedy nevyvrátila,“ konstatovala jeho nejstarší dcera.

„Následně ale, až po uzávěrce knihy, poskytla kolegům v redakci knihy fotografii, na které je dotyčný chlapec s mým otcem vyfocený,“ vysvětlila.

„Národ si zaslouží pravdu o tom, že můj otec měl skutečně syna. Pokud jde o mě samotnou, tato informace mě velmi potěšila. Vždy jsem si přála mít bratra,“ hlásá Gottová, která se rozhodla být k veřejnosti otevřená a nic netajit. Informace přinesl Expres.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky