Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gottová se opět snaží šokovat: Otec měl dvě tváře, před fanoušky se přetvařoval

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová ráda vytahuje do médií leckdy i nevhodné zážitky a historky se slavným otcem. Tentokrát přišla slavíkova dcera s tvrzením, že byl Karel Gott cholerik a před lidmi se přetvařoval!

Dominika Gottová podle fanoušků Karla Gotta svého zesnulého otce často dehonestuje a měla by si raději některé informace nechat pro sebe. Zatímco vdova Ivana Gottová se od pohřbu svého muže stáhla z mediálního světa, Dominika dělá pravý opak. Ačkoliv neustále opakuje, že je jí pozornost novinářů nepříjemná, sama s nimi často komunikuje a pouští ven mnohdy intimní informace.

Velice šokující byla například jedna pasáž z knihy Poslední roky s Karlem. V této publikaci Dominika Gottová svého otce obvinila z nevěry s tím, že měl v době manželství s Ivanou ještě jednoho syna.

To ale není zdaleka všechno špinavé prádlo, které se chystá nejstarší Gottova dcera prát na veřejnosti.

Karel Gott se prý přetvařoval, v reálném životě byl nervák

Karel Gott si držel celou svou kariéru image slušně vychovaného gentlemana a málokdo by si ho vůbec uměl představit, jak zvyšuje hlas.

Podle Dominiky Gottové měl ale její otec dvě tváře, jednu si držel před fanoušky, doma ale dokázal být pořádný nervák.

Gottova dcera dokonce tvrdí, že když s ním měla konflikt, bála se a raději otci vše odsouhlasila.

„Když bouchl, šla z něj hrůza,“ tvrdí Dominika Gottová o svém zesnulém otci

„Když to v něm vybouchlo, tak z něho šla opravdu hrůza. A někdy bylo slyšet i sprostá slova. Otec se však na veřejnosti nerozčiloval. Například v restauraci mi nejednou řekl, že si musíme promluvit, ale ne zrovna tady… Odvezl mě domů, dostala jsem za uši. Já jsem mu však neodporovala, jen jsem poslouchala a byla ticho,“ řekla Dominika Gottová dle webu Pluska.sk.

Otázka je, zda se zpěvákova dcera opět nesnaží pouze strhnout pozornost. V těchto dnech je totiž Gottová bez práce a odletěla do Finska zařídit si sociální bydlení společně se svým manželem Timem Tolkkim.

Krátce před odletem dokončila Dominika další knihu, která bude nejspíš opět plná pikantností. Necháme se tedy překvapit, jaké tajemství odhalí tentokrát.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky