Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová o svém bratrovi: Vím, o koho jde, potkala jsem ho dvakrát

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová rozdmýchala veřejnou debatu, když prozradila, že může mít bratra. Znamenalo by to, že Karel Gott měl kromě čtyř dcer ještě syna. Matkou chlapce by měla být Gottova dlouholetá milenka Alice Kovácsová.

Podrobnosti Dominika Gottová prozradit nechtěla. Je ale přesvědčena, že matkou Gottova syna je Alice Kovácsová, která byla jeho dlouholetou milenkou. Dominika chlapce dokonce zná, ale víc už říkat opravdu nechce.

„Z několika důvěryhodných zdrojů vím, o koho jde. A viděla jsem dokonce společnou fotku táty s ním, kterou jsme získali při práci na mé knize,“ svěřila se Šípu. Nutno podotknout, že nic není podloženo důkazy. Dominika o přítomnosti bratra je ale přesvědčená.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Je to pecka, že mám bráchu a myslím, že by si národ zasloužil znát pravdu. Já se s ním moc neznám, ale vždy jsem si bratra přála,“ tvrdí. V rámci toho zkoušela kontaktovat Alici a ta na prosbu, zda se k situaci nějak vyjádří, odpověděla stručně.

„Že neví, komu tím pomůže, nebo koho tím potěší. Myslím, že je čistě na ní, pokud o tom bude chtít promluvit. A kdyby to pravda nebyla, tak by to přece řekla hned!“ myslí si Dominika, jenž bratra zná a přesto podotýká jasně daný fakt.

Karel Gott Dominika Gottová Karel Gott Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Ověřeno není nic. To se musím dopátrat. Pokud je to tak, že se jedná o dotyčného bratra, tak už ho znám. Měla jsem možnost ho vidět dvakrát,“ prozrazuje. S Alicí Kovácsovou se Dominika nyní nevídá, ale dříve tomu bylo jinak.

„Byly jsme dlouholeté kamarádky. Měly jsme hezký vztah,“ vypráví. Kromě údajného bratra má Dominika ještě nevlastní sestru Lucii. Jaký má vztah s ní?

Alice Kovácsová s dcerou a Ondřejem Havelkou. Alice Kovácsová s dcerou a Ondřejem Havelkou. Zdroj: Herminapress.cz

„Více méně žádný, protože Lucka chtěla být v kontaktu, ale po mém návratu jsem se od jejího manžela dozvěděla, že je velmi ovlivnitelná Ivanou a že to nepovažuje za dobrý nápad. Já jsem zavolala a nikdy mi Lucka nevolala zpátky,“ popisuje Dominika, jak probíhal jejich kontakt.

„Po celá léta, co jsem žila ve Finsku, jsme si volaly k Vánocům a k narozeninám. Vždycky se ode mě očekávalo, abych to byla já, kdo kontaktuje toho druhého, ale myslím, že by to mělo být oboustranné,“ myslí si.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Pokud je to pravda, tak její manžel říkal, že Ivana nechce, abychom se stýkaly. Když jsme byly na oslavě tatínkových osmdesátin, tak Lucka se ke mně chovala slušně a příjemně. Ivana mi pak řekla, že Lucka byla zděšená jak vypadám a že se se mnou nedá mluvit,“ popisuje nepříjemné zjištění.

„Je to pravda. Byla jsem v té době v děsném stavu, ale mohla mi to říct do očí. Nemám ráda, když se dovídám věci přes třetí osobu. Pokud mají lidi problém, tak si to mají vyříkat mezi čtyřma očima,“ má jasno Dominika.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky