Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová: Trápení a samota ji dohání, kauza s bratrem se stupňuje!

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová prožila velmi smutné svátky. Nejstarší dceři Karla Gotta už zůstala jen maminka Antonie Zacpalová a Dominika nezastírá, že se poslední dobou cítí opuštěná. Malý důvod k radosti se ale přeci jen našel, Alice Kovácsová totiž nepřímo potvrdila Dominičino tvrzení o nemanželském synovi Zlatého slavíka!

Dominika Gottová letošní Vánoce nestrávila v rodinném kruhu. S vdovou po otci Ivanou Gottovou i se svou sestrou Lucií Kovaříkovou má totiž nejstarší dcera Slavíka vztahy na bodu mrazu.

Jediný, kdo ještě Dominice zbyl, je její maminka Antonie Zacpalová. "Cítím se někdy sama, protože jsem byla zvyklá mít vedle sebe partnera. Úplně sama na světě se necítím, protože mám přátele a maminku. Tak aspoň tak," přiznala webu Expres.cz.

Gottová ve svém již tak hektickém životě ještě poslední týdny řeší následky svých výroků, které napsala do své knihy Poslední roky s Karlem. V ní mimo jiné odhalila údajného nemanželského syna svého zesnulého otce. Aféra neutichá a naopak stále nabývá na rozměrech, k věci se totiž vyjádřila bývalá partnerka Gotta, Alice Kovácsová.

Bývalá milenka Karla Gotta už s ním nechce mít nic společného.

Alice Kovácsová není pro českou veřejnost žádným cizincem, před lety byla prý přítelkyní Karla Gotta, a když se mistr oženil s Ivanou Gottovou, údajně mu dělala ze života peklo.

"Doteď jsem mlčel, dál už ale nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu a jistě mě zabíjí…," řekl Karel Gott na adresu Kovácsové před lety dle webu Ahaonline.cz.

Dle Dominiky Gottové Kovácsová a její otec zplodili před jedenácti lety syna. Všichni proto s napětím očekávali, jak se k tomu údajná exmilenka zpěváka vyjádří. A ta překvapivě slova nejstarší dcery Slavíka nepopřela!

 Bývalá milenka Karla Gotta už s ním nechce mít nic společného.

"Jsem si jistá, že je můj nevlastní bratr. Neznáme se moc dobře, viděli jsme se jen sporadicky," tvrdí opakovaně Dominika Gottová do různých médií.

Ačkoliv je Alice Kovácsová roky vdaná za herce Ondřeje Havelku, informaci o nemanželském synovi Gotta nijak nepopírá.

"Znám výroky z knihy a respektuji, co je tam napsáno. Jinak to nebudu komentovat," řekla bývalá milenka Karla Gotta dle Expresu webu Bild. Proč ale informaci nepopřela? 

Ivana Gottová se k celé kauze odmítá vyjadřovat, jako vždy zůstává v pozici dámy a taktně mlčí. Zda se nakonec veřejnost dozví, jak to tehdy celé bylo, je aktuálně skutečně ve hvězdách...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky