Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Gott podle Dominiky nezemřel v rodinném kruhu: Důkaz na to nemám, říká Gottová

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se nebojí říkat věci nahlas. Pro vdovu po Karlu Gottovi to asi příjemné není, ale to už nejstarší dceru Mistra nezajímá. Ta nedávno totiž prohlásila, že Gott v rodinném kruhu dost možná nezemřel.

V dokumentu Karel, který natočila režisérka Olga Špátová, lze vidět jeho poslední chvíle. Gott s akutní leukémií bojoval statečně, nicméně vyhrát nad ní nedokázal. Více než rok po jeho smrti přišla Dominika s tvrzením, že ve skutečnosti její tatínek nezemřel v rodinném kruhu.

„Nemám na to důkaz. Takhle mi to bylo řečeno. To už se nikdy nedovím,“ řekla nejasnou odpověď Šípu Dominika. „To jsou drby z různých stran. Nemohu to konkretizovat. Ivanou mi bylo řečeno, že zemřel v kruhu rodinném,“ tvrdí pro změnu.

Dominika Gottová

Kdo jí to řekl a jak tedy Karel Gott zemřel, odmítla prozradit. Co ale muselo ven, bylo její rozhořčení nad chováním Ivany. Ta se totiž k Mistrovi neměla chovat zrovna přívětivě. Dominika tomu mnohdy přihlížela a nebylo to lehké.

„Někdy k němu byla velmi direktivní a zvyšovala na něj hlas. Neustále ho stíhala. Táta někdy říkal, že si chce posedět s přáteli, nebo jít někam sám a ona mu volá desetkrát, kde je,“ svěřoval se prý Dominice Gott. Sám už toho měl dost.

Ivana Gottová, Karel Gott

„Říkal jí „Pořád mě nesekýruj. Já jdu s Dominikou raději do města, než abych tohle poslouchal.“ Nechala bych to v soukromí. Kdo o mně první začal mluvit špatně, byla Ivana. Proč se ode mě má očekávat, že budu pořád diskrétní?“ táže se Dominika.

Přiznává však, že nebyla vždy příkladná dcera. „Chybovala jsem a měla jsem obrovské problémy a mělo to zůstat v kruhu rodinném,“ myslí si. S Ivanou v kontaktu momentálně nejsou a jejich vztah je už delší dobu na bodu mrazu.

Gottová Ivana Gottová Dominika

„V kontaktu nejsme. Bylo dobré období, ale poté se to postupně začalo kazit. Za něco si můžu sama, protože jsem měla období, kdy jsem přidělávala starosti tatínkovi a nervovala jsem ho svými problémy,“ tvrdí Dominika.

A jaký má vztah s nevlastní sestrou Lucií? „Více méně žádný, protože Lucka chtěla být po mém návratu v kontaktu, ale po mém návratu jsem se od jejího manžela dozvěděla, že je velmi ovlivnitelná Ivanou a že to nepovažuje za dobrý nápad,“ vypráví Dominika.

 „Já jsem volala, ale Lucka mi nikdy nevolala zpátky. Po celá léta, co jsem žila ve Finsku, jsme si volaly k Vánocům a k narozeninám. Vždycky se ode mě očekávalo, abych to byla já, kdo kontaktuje toho druhého, ale myslím, že by to mělo být oboustranné,“ tvrdí Dominika, které se po tatínkovi moc stýská.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky