Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová: O rakovině otce prý jako jediná nevěděla

Karel Gott s dcerou Dominikou
Karel Gott s dcerou Dominikou
Zdroj: Profimedia
Karel Gott s dcerou Dominikou

Dominika Gottová je černá ovce a outsider rodiny Gottových. Nejstarší dceru Karla Gotta mezi sebe zbylí členové nechtějí přijmout, což dokazují i rok staré křivdy!

Poslední 

Dominika Gottová nemá se svými příbuznými zrovna ideální vztahy. Je sice provorozená, ale dlouhé roky stála stranou. Tvrdila, že mimo svou macechu Ivanu má ke zbytku rodiny blízko. To ale teď vyvrátila její nevlastní sestra Lucie, která je krátce v rozvodovém řízení. 

"Dominika se mi neozvala několik let, naposledy v roce 2016, kdy mě odstřihla ze svého života. I přesto, že jsem jí přála k narozeninám a Vánocům, kontakt neopětovala. Co se vrátila z Finska zpět do Čech, neposlala mi ani své nové telefonní číslo," prozradila Lucie.

Spor mezi sestrami vygradoval až po Gottově smrti, ale problémy začaly mnohem dříve. Mistr si zakládal na dobré pověsti rodiny a ze srdce nesnášel hádky a tahanice. Harmonické vztahy pro něj byly velmi důležité. I jemu ale muselo být jasné, jak moc se sestry překonávaly. 

Jedno k druhému

Dominiku nejvíce mrzí fakt, že se dozvěděla o smrtelné nemoci svého otce jako poslední. Důvod, proč jí to nechtěl zbytek rodiny prozradit, ji uráží. "Táta mi tehdy tvrdil, že mu nic není, že si jen doléčuje zápal plic. Jak se mi podařilo zjistit, Lucii tehdy o svém vážném onemocnění s Ivanou řekl. Ale přede mnou to zatajili. Ivana mi to řekla jako poslední. Myslím, že kdybych neměla podezření, vyšachovali by mě úplně. Tvrdila, že mi to s tátou sdělit odmítali, abych o tom nikde nemluvila. Ale já bych to proboha nikde neřekla," říká zklamaná Dominika. 

Posledním hřebíčkem do rakve rodinných vztahů bylo chování její nevlastní sestry Lucie. Stěžovala si své maceše, že Dominika je sešlá, vypadá nezdravě a zanedbaně. "Je to prostě ségra, tak mi to mohla říct, a ne si stěžovat Ivaně za mými zády." 

Vztahy v rodině nejsou růžové a Dominice zbyla po smrti otce, se kterou se vyrovnává velice těžce, jen matka Antonie Zacpalová. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU