Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se prý tučného honoráře za dokument nedočká! Žádný se netočí

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se na neurčitou dobu vrátila do Prahy a podle zdroje z jejího okolí ji k tomu vedla i důležitá pracovní povinnost, měla točit dokument o svém otci! Jenže, tisková mluvčí rodiny Gottových tuto informaci dementovala!

Dominika Gottová je opět psychicky na dně, a její kroky v posledních týdnech naznačují, že skutečně volá o pomoc!

Nejstarší dcera Karla Gotta se rozhodla po roce vrátit do Finska a obnovit svůj vztah s problematickým muzikantem Timem Tolkkim. Po pouhých dvou týdnech se ale Dominika pokusila o sebevraždu!

V Helsinkách už má Gottová zažádáno o sociální byt a dle informací deníku Expres už jí ho úřady dokonce potvrdili! Do Prahy se proto před pár dny vrátila pouze vyřešit bydlení a práci, hlavní motivací měl být ale tučný honorář za natáčení dokumentu o svém otci s německou televizí. Vše je ale jinak!

Dominika Gottová

Dominika Gottová nemá jen psychické problémy, řeší i vážné finanční trable! Se svým manželem si nasekala ve Finsku obrovské dluhy, které musí splácet.

Prvorozená dcera Gotta aktuálně doslova otáčí každou korunu, přišla totiž i o své jisté zaměstnání v Praze! Spása měla přijít právě díky honoráři za dokument o Gottovi! "Dominika měla ale podmínku, že se bude natáčet v Praze, protože ona potřebuje chodit do práce. Tehdy ještě měla práci v lahůdkách," prozradil výše zmíněnému zdroji kamarád Dominiky.

Problém ovšem je, že rodina o žádném projektu neví! Rodinná mluvčí Gottových Aneta Stolzová pak sdělila, že po ověření informace přímo u zdroje, nikdo o žádném dokumentu nic neví!

Dvojice spolu prožila téměř jednadvacet let.

"Management Karla Gotta ověřoval informace přímo u vedení televize, konkrétně u ředitelství programu a ředitelství zábavy, a bylo nám sděleno, že žádný dokument o Karlu Gottovi televize nepřipravuje," překvapila Aneta Stolzová informací pro web Expres!

Proč se ale Gottová tedy vydala do Prahy, a jak dlouho se v rodné zemi zdrží, když z pohádkové nabídky na natáčení nic nebude, ukáží až příští dny.

Dcera Gotta se netají tím, že už nechce v Čechách žít, a dělá vše proto, aby se co nejdříve vrátila do Finska. Stále je ale ve hře její nový nápadník Petr Veselý, který prý bude usilovat o to, aby jí zabránil ve špatném rozhodnutí obnovit vztah s Tolkkim. Dokonce se nabídl, že bude za Dominiku platit nájem. Jak se ale Gottová nakonec rozhodne, je nyní brzy posuzovat... 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky