Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Divoký vztah Dominiky a Gottova kamaráda: Vypili jsme mu všechny zásoby a …

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová byla vždycky na starší a vlasaté muže. Dost možná za to mohlo to, že se jí Karel Gott příliš nevěnoval a dával přednost kariéře. Prvorozená dcera Mistra si tak vlastně hledala tatínka. Svého času se vodila za ručičku s tatovým kolegou, bubeníkem, Janem Žižkou, se kterým zažívala velmi divoké chvíle.

Velký věkový rozdíl je už dnes standardem, takže nikoho nepřekvapí, když se dá dohromady mladší žena a starší muž. U Dominiky Gottové to bylo trošku jinak. V mládí totiž začala chodit s kamarádem svého otce Karla Gotta.

Jmenoval se Jan Žižka a byl to jeho bubeník. Ženatý bubeník. O mnoho let mladší a velmi temperamentní dívce nedokázal odolat. Dominika se nechala slyšet, že ji Žižka brával i do školy, ale ten její tvrzení popírá.

Dominika Gottová má slabost pro starší muže

„Dominika někde zveřejnila, že jsem ji vozil do školy. To tedy pravda není, to by vypadalo, že jsme spolu spali u nás doma. To bych fakt neudělal,“ řekl Žižka pro deník Aha. Vzhledem k tomu, že hrál Žižka v Gottově bandu, doprovázel ho na turné.

Jeho pro změnu doprovázela Dominika. Často s ní trávil čas po koncertech. „Jednou mi Karel ráno řekl, že jsme byli s Dominikou moc hluční a že nemohl spát. Nebylo mi to úplně příjemné,“ popsal svoje pocity Žižka.

Svého času chodila s ženatým Janem Žižkou

S Mistrovou dcerou má i daleko příjemnější historky. „Jeli jsme z Německa a vypili jsme cestou všechny zásoby, tak jsme bez dovolení otevřeli i deset Karlových lahví, které dostal darem. Nezlobil se,“ potvrdil Žižka světu Karlovu velkorysost.

„Jindy jsem ho vezl ze zájezdu. Měl jsem novou Škodu Rapid a Karlův obrovský kufr se nevešel do kufru auta. Museli jsme ho dát dozadu na sedadlo. Kroutil nad tím hlavou. Pak mi ještě pohaněl knoflíky na palubní desce. Řekl, že jsou jako z Ruska,“ smál se bubeník.

Karel Gott to nerad viděl, ale taktně mlčel

Nebyl zdaleka jediný hudebník, se kterým Dominika něco měla. „Nikdy jsem nechtěla sedět doma s dítětem. Jsem člověk, který potřebuje volnost. Mám ráda drsné muže. Sex si ale umím užít i jemný,“ prozradila Dominika v nové publikaci Blesku Můj táta Karel.

Gottová se nikdy nebránila ani milování ve více lidech. „Měli jsme takových s Joeym DeMaio více. Když jsme spolu byli v USA, proběhl grupensex s jedním jeho kamarádem a dalšími dvěma dívkami,“ napráskala na sebe Dominika, která má zkušenosti i se ženami.

Dominika se nikdy nebránila ani dívkám

„S mou první dívkou jsem se seznámila, když jsem měla kolem dvaceti let. To byla doba největších experimentů. Řekněme, že jsem od té doby bisexuální, protože dodnes mi občas při pohledu na nějakou dívku napadne, jaké by to s ní asi bylo,“ řekla Dominika.

„Druhou sexuální zkušenost s dívkou jsem zažila asi o pět let později. Díky svému zaměstnání v kavárně restaurace, kde mě oslovila další žena. Využila jsem to. Sex s ní byl úžasný, nakonec, byla to prostitutka,“ dodala Gottová, jenž nikdy neměla dost.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky