Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová se opět pustila do Ivany: Chce po ní, aby vrátila statisíce

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika Gottová, má na svou macechu Ivanu podle všeho pořádnou pifku. Už v minulosti se do ní několikrát v nejrůznějších rozhovorech strefovala, nyní si k tomu našla další důvod. Vadí jí totiž, že měla Ivana Gottová pro svou agenturu Karel Gott Agency žádat o covid dotace v celkové výši 1 322 616 korun. Vdova po zpěvákovi podle Dominiky peníze v žádném případě nepotřebovala. 

Zatímco Ivana Gottová se na adresu své nevlastní dcery Dominiky nijak nevyjadřuje, Dominika Gottová si ráda řekne svoje. V posledních dnech ji nejvíce rozhořčila skutečnost, že měla vdova po Karlu Gottovi prostřednictvím své agentury Karel Gott Agency čerpat covid dotace ve výši více jak jednoho a čtvrt milionu korun. Tato informace ostatně vyplývá i ze záznamů zveřejněných na portálu hlidacstatu.cz. Dominika nechápe, na co Ivana vůbec peníze žádala, když je podle nejstarší dcery Karla Gotta vůbec nepotřebovala. Své rozhořčení Dominika Gottová vyjádřila v e-mailu, který zaslala redakci eXtra.cz.

Dominika Gottová je v šoku

Před několika dny portál hlidacstatu.cz zveřejnil seznam všech, kteří v pandemii žádali stát o finanční příspěvky. A k překvapení mnohých v seznamu figurovala i jména několika lidí, kteří podle názoru veřejnosti s finanční nouzí rozhodně nebojují. Kromě například Michala Davida, Terezy Kerndlové, Tomáše Kluse, Lucie Bílé a Emmy Smetany, se ukázalo, že měla dotace čerpat i Ivana Gottová prostřednictvím firmy Karel Gott Agency, jejíž je jednatelkou. Dohromady jí od státu mělo být vyplaceno 1 322 616 korun. 

To se ale nelíbí Dominice Gottové, která požaduje, aby Ivana peníze státu vrátila. „S velkým údivem jsem zjistila, že paní Ivana Gottová jako jednatelka Karel Gott Agency s.r.o. dostala od státu během koronavirové pandemie dvě finanční podpory. Nejprve 969 864 Kč ve výzvě číslo 2 a následně 352 752 ve výzvě číslo 3,” stojí v elektronické zprávě, kterou Dominika Gottová zaslala zmíněné redakci. 

Po Ivaně chce, aby peníze vrátila

Nejstarší dcera Karla Gotta nechápe, na co Ivana peníze potřebovala. Podle ní byla totiž firma zajištěná více než dobře. „Jedinou odloženou činností agentury Karel Gott Agency v době covidu byly, jak jsem zjistila, dva již dříve vyprodané vzpomínkové koncerty na mého otce v pražské O2 Areně. Tržba za ně je dost vysoká a paní Gottová zcela jistě dotaci od státu – ať už na pokrytí jakýchkoli nákladů – nepotřebovala!” dodala Dominika s tím, že vyzývá Ivanu k tomu, aby peníze vrátila, neboť si myslí, že by se žádost o dotace nelíbila ani jejímu tatínkovi, Karlu Gottovi. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky