Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Usmíření Dominiky a Ivany Gottových: Ivana si dala jasnou podmínku

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Vztah Ivany Gottové a její nevlastní dcery Dominiky Gottové je na bodu mrazu. Po smrti Karla Gotta se vztahy v rodině rozpadly a mezi rodinnými příslušníky dodnes panuje dusno. Vše ale mohlo dopadnout úplně jinak!

Ivana Gottová vycházela s Dominikou Gottovou, alespoň formálně, až do smrti Karla Gotta. Zpěvák byl totiž ten, kdo držel celou rodinu pohromadě a zabraňoval případným konfliktům.

Od Gottova pohřbu se ale vztahy v rodině začaly prudce zhoršovat a dnes jsou, lidově řečeno, na bodu mrazu.

Vdova Ivana se už delší dobu ke své nevlastní dceři raději veřejně vůbec nevyjadřuje a není tajemstvím, že se spolu už přes rok nestýkají. Na to má ale Dominika Gottová vysvětlení, dostala totiž jisté ultimátum.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová přiznává, že vdova po otci Ivana jí nabídla vloni na Vánoce setkání, to ale tehdy odmítla kvůli práci.

„Ivana napsala jako první a navrhla mi předvánoční setkání v restauraci. V té době jsem se ale zaučovala na pracovní post barmanky, soustředila jsem se pouze na práci a budoucnost. Do toho mi navíc psalo mnoho známých, kteří nějak zjistili, že jsem opět v Praze, a zprávy jsem četla i s několikadenním zpožděním,“ přiznala nejstarší Gottova dcera webu Extra.cz.

K dalšímu setkání už ale nedošlo a Ivana Gottová k tomu má jasné důvody. Dokud Dominika nesplní nahlas řečenou podmínku, usmíření prý rozhodně nehrozí.

Gottová Ivana Gottová Ivana Zdroj: Profimedia

„Ivana mi odpověděla, že mé pozvání vnímá jako mediální kalkul a že se se mnou sejde až někdy v budoucnu, jakmile se kolem mé osoby uklidní veškerý mediální shon. Ten se ale dodnes neuklidnil, tudíž je naše budoucnost nejasná,“ objasnila Dominika Gottová výše zmíněnému webu rodinné vztahy.

Slavíkova dcera je však známá potížistka, a zatím evidentně nehrozí, že by mediální zájem o její osobu a skandály ustal.

Zda se v budoucnu povede pošramocené vztahy v rodině napravit, ukáže až čas…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky