Vztah s Ivanou Dominika Gottová nemá zrovna ideální. „V kontaktu nejsme. Bylo dobré období, ale poté se to postupně začalo kazit. Za něco si můžu sama, protože jsem měla období, kdy jsem přidělávala starosti tatínkovi a nervovala jsem ho svými problémy,“ přiznlala Šípu nejstarší dcera Mistra.

Výhrady k Ivaně má a nebojí se je říci nahlas. "Její chování nebylo chování laskavé manželky. Věděla jsem, co odehrávalo u něj. Třeba jak se Ivana chovala k tátovi v mé přítomnosti,“ tvrdí. Jaké to asi muselo být, když u toho Dominika nebyla?

„Někdy k němu byla velmi direktivní a zvyšovala na něj hlas. Neustále ho stíhala. Táta někdy říkal, že si chce posedět s přáteli nebo jít někam sám a ona mu volá desetkrát, kde je,“ stěžoval si Gott Dominice s tím, že by chtěl trochu svobody.

„Říkal jí „Pořád mě nesekýruj. Já jdu s Dominikou raději do města, než abych tohle poslouchal.“ Nechala bych to v soukromí. Kdo o mně první začal mluvit špatně, byla Ivana,“ je přesvědčená Dominika, která vrací úder.

„Proč se ode mě má očekávat, že budu pořád diskrétní? Chybovala jsem a měla jsem obrovské problémy a mělo to zůstat v kruhu rodinném,“ myslí si. Vytahovat špínu není nic pro ni, ale vidí to jako jediné východisko.

Tím, že se křivdy rodiny Gottových začaly probírat na veřejnosti, strhla se na Dominiku pozornost. V psychicky náročné situaci se snažila zachovat chladnou hlavu a být nad věcí. Ne vždy to ale bylo možné. Pomoc nalezla především u svých blízkých.

„Pomáhalo mi popovídat si s dobrými přáteli, kterým mohu věřit, věnovat se koníčkům, filmům, rockové a metalové muzice a popovídat si s maminkou,“ svěřila se Dominika Šípu. Maminka Antonie Zacpalová ji nikdy nenechala ve štychu.

„Snažila jsem se se odvést pozornost od negativ a bavit se o pozitivních věcech i s přáteli. Pochopitelně jsem se svěřila s tím, co mě trápí, ale pak jsme nahodili pozitivní téma, aby se ta nálada zvedla,“ vysvětluje Dominika.

Přiznala také, že trpěla jakousi paranoiou. „Měla jsem ji a mám doposud. Je to pro mě i nadále stresující efekt. Při mém druhém návratu z Finska jsem si myslela, že mně to vadit nebude, ale nečekala jsem až takovou pozornost,“ zakončuje své povídání Dominika.