Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová: Od smrti otce jeden průšvih za druhým! Najde štěstí ve Finsku

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová je už dlouhá léta považovaná za černou ovci rodiny Gottových. Po smrti Karla Gotta se ale na jeho prvorozenou dceru valí jeden problém za druhým.

Dominika Gottová svému slavnému tatínkovi dělala poslední roky veliké starosti. Problematické manželství s Timem Tolkkim, užívání nadměrného množství léků a alkoholu a psychické problémy, to vše musel Karel Gott se svou nejstarší dcerou řešit.

Ačkoliv se slavný zpěvák snažil Dominice pomoct a několikrát jí nabídl financování léčby, ona se svým démonům nedokázala postavit.

Po Gottově smrti se jeho dcera rozhodla začít nový život v Česku a splnit sliby, které dala svému otci. Po roce a půl se ale Gottová rozhodla vrátit do Finska a od té doby to s ní jde od desíti k pěti.

Pokus o sebevraždu a ztráta zaměstnání

Gottová se minulý rok rozhodla obnovit vztah s Timem Tolkkim a záhy po svém prohlášení odjela do Finska zařizovat sociální bydlení. Výlet ale skončil jejím pokusem o sebevraždu! 

„Sáhla jsem si na psychické dno a chtěla se vším skončit, to je pravda. Díky pomoci manžela Tima se tak nestalo! Není ale pravda, že jsem si podřezala žíly, tyto informace kategoricky vylučuji. Jsem ve velice složité životní situaci, kterou se znovu snažím řešit,“ vysvětlila tehdy Dominika ve svém prohlášení pro média.

Do Helsinek navíc Gottová vyrazila v době, kdy byla zaměstnaná v pražském Palladiu a vybírala si nemocenskou. Když její zaměstnavatel z tisku zjistil, že lhala, dostala výpověď. Dominika se tak opět stala finančně závislou na svém manželovi a doteď nevydělává. Jediným příjmem jsou pro ni aktuálně placené rozhovory pro bulvár a tržby z prodeje její knihy.

Zdravotní kolaps, nedokončená léčba a milenec v Praze

Ještě než se Dominika Gottová vrátila natrvalo do Finska, měla v Česku zdravotní kolaps a skončila na kapačkách v nemocnici na Bulovce. Kvůli dlouholeté konzumaci alkoholu v kombinaci s léky má slavíkova dcera vážné zdravotní problémy od zvýšeného tlaku přes těžkou cukrovku po ztučnělá játra.

Už tehdy lékaři Gottové oznámili, že její stav je vážný, a pokud ihned nezačne s léčbou, hrozí jí smrt. Dominika proto po příjezdu do Helsinek nastoupila na kliniku, odkud ale po deseti dnech odešla do domácího prostředí s tím, že pije „jen“ jednu skleničku za den.

Aby skandálů nebylo málo, během své poslední návštěvy Prahy se Gottová nechala nafotit konkurenčním deníkem během romantické procházky s hudebním producentem Gabrielem Grillottim. I když se vodila ruku v ruce s jiným mužem, stejný den v rozhovoru opěvovala svého manžela Tima Tolkkiho.

„Už jsme s manželem opět spolu, máme ve Finsku pronajatý byt. Během těch dvou bouřlivých let jsem mu postupně začala odpouštět a začalo se mi stýskat. Poslední měsíc jsem už jen plakala a chtěla být s ním. Ostatní mě varují, že Timo je psychicky nemocný a může dojít zase k nějakému maléru. Ano, vím to a beru na svá bedra riziko, že se může něco odehrát,“ řekla iDnes.cz Dominika, která si nejspíš v Praze nechává zadní vrátka u svých obdivovatelů. 

Gottová se ještě před odletem ze země svěřila, že plánuje rekvalifikační kurz na pozici ochranky. Krátce poté se ale omylem připletla do ostré bitky v metru, a tak své původní plány ještě přehodnotila. „Radši půjdu dělat securiťačku v obchodním centru, v metru je to nebezpečné. Tam bych po této zkušenosti pracovat nechtěla,“ prozradila Super.cz. Kam nakonec osud Dominiku Gottovou zavede, ukáže až čas. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU