Po roce a půl v Česku to Dominika Gottová nevydržela, sbalila si svých pět švestek a odletěla zpět do Finska. Nejprve se snažila vehementně tvrdit, že to rozhodně neznamená, že se vrací ke svému exmanželovi, ale nakonec se provalilo, že právě Timo byl jedním z důvodů, proč blondýnka opustila Česko.

Návratu prý nelituje, dokonce si ho pochvaluje. Baví ji být opět neznámou ženou z lidu, a ne celebritou a novináři naháněnou dcerou Karla Gotta. Slávu a pozornost, kterých se jí u nás dostávalo, nejstarší dcera legendárního zpěváka neustála, a začala pít a brát prášky. Nakonec se přidaly i psychické problémy, časté hospitalizace a nedostatek peněz. Dominka byla zkrátka na dně. No a protože tu nebyl tatínek, který by ji z průšvihů vytáhl, musela si pomoci sama. Nakonec to vyřešila útěkem.

V Helsinkách je šťastná a spokojená

„V Helsinkách jsem šťastná a spokojená. V týdnu mi stěhováci přivezli z Prahy všechny mé věci, tak zabydluji byt a vyčkávám, až Timo v závěru května dorazí z Mexika za mnou,“ prozradila již dříve pro Super.cz.

Ve Finsku prý nastoupila na léčení, a jak tvrdí, velmi jí to pomáhá. Na doporučení lékaře chodí na dlouhé procházky a to ji činí šťastnou. Kdyby si našla ještě nějakou práci, prý by prožívala jedno z nejšťastnějších období svého života. Zatím pobírá peníze pouze z prodeje své knihy, která v Česku způsobila pozdvižení.

„Mám radost, že v Česku znovu otevřela knihkupectví. Lidé si tak opět můžou přímo v prodejnách koupit moji knihu Poslední roky s Karlem,“ svěřila se webu Expres.cz a také se svěřila, že má v plánu podívat se na podzim opět do své vlasti.

Nešťastný incident ve finském metru

Aby ale nebylo vše tak růžové, přiznává, že prožila jeden dost nešťastný incident ve finském metru.

„Stála jsem a vedle mě přiběhl nějaký šílený tmavý muž. A najednou po něm skočili sekuriťáci, ochranka metra. Při té bitce mě povalili na zem a měla jsem co dělat, abych se zvedla a utekla. Jen zázrakem se mi nic nestalo. Byl tam šílený křik. Celkem se s tím chlápkem praly dvě ženy a jeden chlap,“ řekla webu Ahaonline.cz.

Od té doby se prý metrem bojí jezdit, takže využívá pouze pozemní MHD nebo raději chodí pěšky, což jí dělá dobře i na psychiku.