Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je rozhodnuto! Dominika Gottová se po necelém roce vrací z Finska do Čech

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová už nechce přežívat ve Finsku a spoléhat na pomoc od svého manžela, která navíc stále nepřichází. Proto se dcera Karla Gotta rozhodla učinit závažné rozhodnutí a po měsících v Helsinkách se chystá vrátit do Prahy.

Dominika Gottová si život v Helsinkách po boku svého manžela Tima Tolkkiho malovala v růžových barvách, realita  se ovšem s představami příliš neshoduje. 

Finský hudebník tráví většinu času tisíce kilometrů daleko v Mexiku a ačkoliv své ženě nasliboval finanční pomoc, nakonec mu musela Gottová ještě přispívat z podpory, kterou pobírá.

Dominika se tak opět ocitla v zoufalé situaci. Nemá práci, otáčí každou korunu a ani nový milenec jí nejspíš ve Finsku neudrží.

Gottová si našla ve Finsku milence, přesto chce odjet do Prahy

Dominika Gottová se nedávno přiznala, že v Helsinkách udržuje vztah se svým staronovým milencem.

"Poznala jsem ho v restauraci Kabuki, kde jsem pracovala. On tam chodil na jídlo. Dal mi telefonní číslo s tím, ať mu zavolám a že někam zajdeme. Já jsem mu řekla, že to nejde, že jsem vdaná. Při jeho čtvrté návštěvě v restauraci mě ukecal," píše dcera známého zpěváka ve své vzpomínkové knize.

Nyní je pro Gottovou Ital Cristian v cizí zemi jedinou oporou. "Nečekala jsem, že se díky tomu vztah mezi námi obnoví. Jsem ráda, že ho mám, jinak bych to tady nezvládala," svěřila se webu ahaonline.cz.

Dominika Gottová plánuje příjezd do Čech začátkem října

I když je vztah s italským gentlemanem pro Dominiku Gottovou jistou útěchou v neutěšené situaci, přesto již za pár dní přiletí do Prahy a vypadá to, že se chce zde znovu usadit.

"Přiletím na začátku října a zjistím si veškeré možnosti, hlavně kvůli práci. Neříkám, že se vracím, ale pokud to tady nevezme nějaký obrat, nic jiného mi nezbývá," prozradila.

Pravdou je, že díky slavnému otci má Gottová v Čechách mnohem větší šance sehnat práci a zajistit si dostatek financí na přežití. V minulosti svých priorit ale nedokázala příliš využít, a tak měsíce pracovala střídavě na pozici barmanky a prodavačky v lahůdkách. Tak snad bude tentokrát návrat "ztracené dcery" Gotta trochu úspěšnější...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky