Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zničený byt a dluhy: Gottová za sebou nechala spoušť, majitelka se domáhá peněz

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová se už brzy vrací z Finska do Čech, po příletu ji ale čekají nepříjemné povinnosti. Dcera Karla Gotta před rokem opustila pražský byt a zanechala po sobě škody, které nyní vyžaduje majitelka objektu doplatit.

Dominika Gottová během příštího týdne přiletí do Čech a chystá se navštívit svou matku Antonii Zacpalovou a kamarády. Nejstarší dcera Karla Gotta chce v Praze najít zaměstnání, jelikož nezvládá osamocený život v Helsinkách.

Gottová před rokem věřila, že návrat k manželovi Timovi Tolkkimu bude mít šťastný konec. Finský hudebník ale dal přednost budování kariéry a odletěl do Mexika. Dominika tak zůstala úplně sama na placení nájmu, jelikož se jí doteď nepodařilo v Helsinkách najít práci.

Nakonec došla Gottové trpělivost. "Tim se chystá do zámoří znovu a já to sama v Helsinkách nedávám. Finančně, ani psychicky! Proto si chci opravdu najít práci v Praze a mít nějaké jistoty, i když mám k Čechům velké výhrady. Ale mám tam alespoň kamarády," popsala Dominika svou zoufalou situaci webu ahaonline.cz.

Zanechala po sobě dluhy

Když se Dominika Gottová loni na rychlo stěhovala zpět do Helsinek za svým manželem, zapomněla po sobě uvést pronajatý byt ve Vysočanech do původního stavu.

Dcera zesnulého zpěváka například vůbec nestihla vymalovat, i když to bylo součástí smlouvy.

"Majitelka to celé uhradila a teď to po Dominice nárokuje," prozradil zdroj.

Musela jsem prostě odjet

"Já jsem na to neměla absolutně čas, musela jsem prostě odjet, byla na to navázaná letenka a také stěhováci," sdělila Dominika Aha! s tím, že se dluh samozřejmě chystá uhradit.

V bytě navíc vznikly i další škody způsobené vyteklou lednicí. Gottová musí celkově zaplatit zhruba třicet tisíc korun.

"Jak jsem za Timem občas létala, tak jsem jednou byla pryč i měsíc a ta lednička způsobila neplechu. Vím o tom, že ta oprava něco stála, s majitelkou se spojím," vysvětlila Dominika Gottová, jak k poškození interiéru došlo. Dcera Slavíka je přesvědčená, že tentokrát už jí to v Praze vyjde. Minulost chce proto vyřešit co nejdříve, aby mohla začít s čistým štítem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky