Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominka Gottová vysvětlila jak to má s dětmi a proč je nikdy nechtěla

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová za tři roky oslaví padesáté narozeniny a už se dá téměř s jistotou říct, že role matky se v tomto životě nedočká. Dcera Karla Gotta promluvila o tom, proč děti nechtěla, i když to bylo velké přání jejího otce!

Dominika Gottová byla téměř dvacet let vdaná za muzikanta Tima Tolkkiho, dvojice ale ani po dlouhých letech vztahu nezatoužila po dětech!

Karel Gott si přitom velmi přál stát se dědečkem, a například u své prostřední dcery Lucie Šafaříkové, si tuto roli velice užíval!

Dominika má ale na mateřství jasný názor, nikdy po vlastních potomcích netoužila, a hlavním důvodem, proč se takto rozhodla, byla láska k bohémskému životu!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

"Já jsem vždy byla bohém, to už se asi nezmění. Ivaně (Gottové pozn. redakce) to asi taky vadilo, vždycky mi říkala, že bych měla mít rodinu," prozradila Dominika Gottová webu Expres.cz.

Rodinný život prý prvorozenou dceru Karla Gotta nikdy nezajímal a i proto byl pro ni právě Tolkki tím pravým partnerem!

"Takový život jsem vždycky přála. Kvůli tomu byl vlastně i Timo vyhovující partner, který mi dával naprostou volnost. Když jsem si chtěla po práci třeba zaletět na rockový koncert, ihned řekl, ať jedu, nic nebyl problém," tvrdí Dominika, kterou by prý těhotenství v jejich aktivitách brzdilo. Ani s odstupem času ale Gottová svého rozhodnutí nelituje a naopak říká, že mít děti by bylo obrovské sobectví!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

"Někdy svoje názory měním, někdy se plány mění za mě. Ale moje touha po volnosti se za celý život nezměnila," řekla Dominika Gottová výše zmíněnému webu.

"Ráda si zajedu na koncert do zahraničí, nebo do oblíbeného Hon Kongu, kde jsem byla desetkrát. Cestování po celém světě je mým velikým koníčkem. Rozhodnutí nemít děti nevnímám jako sobecké, naopak, kdybych je měla a nevěnovala jim čas, myslím, že by to bylo mnohem horší. Sobeckost podle mě je taková, že někteří lidé si pořizují děti jenom kvůli tomu, aby ve společnosti měli ten status. Žijí život, jak by se mělo, ale potom se o ty děti pořádně nestarají," tvrdí přesvědčeně dcera Zlatého slavíka.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Dominika také přiznává, že její otec si velmi přál, aby se stala matkou. "Tatínek říkal, že bych děti mít měla. Prý hlavně proto, aby se o mě měl kdo postarat na stáří. To ale já osobně vnímám právě jako určitou sobeckost, pořídit si je jen proto, aby se o mě měl kdo starat," vylíčila Gottová Expresu svůj pohled na věc. 

Aktuálně ale řeší nejstarší Gottova dcera zcela jiné problémy, zvažuje totiž návrat do Finska a obnovení svého vztahu s Tolkkim. Kam nakonec ale osud Gottovou zavede, ukáže až čas...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky