Dominika Gottová v roce 2015 podepsala svému otci smlouvu, ve které se vzdala veškerého dědictví po otci. Za podpis tehdy Karel Gott dal své dceři částku šest milionů a požadoval za to od Dominiky slib, že nebude vyžadovat po Ivaně Gottové již žádnou část majetku či peněz z jeho pozůstalosti.

Dominika sice listinu podepsala, po smrti otce si ale rychle uvědomila, jak velikou udělala chybu. Celkové dědictví po Karlu Gottovi je totiž mnohonásobně vyšší než částka, kterou se nechala Gottová vyplatit.

Slavíkova dcera se proto nyní chystá napadnout závěť a prokázat, že v době podpisu byla pod vlivem silných léků. Gottová už dokonce ve Finsku kontaktovala kliniku, kde byla před lety hospitalizovaná a vyžádala si podrobný výpis léků, které tehdy pravidelně brala.

K podpisu byla donucena

Dominika Gottová si k napadnutí závěti přizvala právníka a chce prokázat fakt, že v době vyrovnání byla závislá na lécích. Kromě toho ale hodlá také poukázat na to, že byla údajně k podpisu nevýhodné smlouvy donucena.

"Navíc tvrdí, že k tomu podpisu byla vlastně dotlačena," sdělil Expresu známý Dominiky, který si přál zůstat v utajení a dodal, že aby byla Gottová u soudu úspěšná, musí si nejprve zajistit odborný posudek.

"Bude muset předložit důkaz, že vážně ty léky brala, a pak by k tomu musel vzniknout znalecký posudek," tvrdí zdroj s tím, že v dědickém řízení je stále mnoho nesrovnalostí a zatím nebylo ukončeno.

Táta onemocněl kvůli Ivaně

Vyhrocené vztahy mezi Ivanou Gottovou a Dominikou Gottovou se díky řešení dědictví ještě zhoršily. Zatímco vdova se k výrokům své nevlastní dcery raději nevyjadřuje, Dominika nevynechá jedinou příležitost si do Ivany rýpnout.

"Jsem přesvědčená o tom, že táta onemocněl kvůli Ivaně. Nechovala se k němu občas hezky a vyvíjela na něj velký tlak. Myslím si, že z ní byl v neustálém stresu," šokovala Dominika Gottová svým posledním výrokem pro magazín Sedmička.

"Je známo, že rakovina a podobné nemoci vznikají právě ze stresu. Tak to asi bylo i u mého tatínka," obvinila drsně Ivanu Gottovou nejstarší dcera zesnulého Slavíka a dala tím jasně najevo, že v boji o dědictví po otci nebude mít slitování. Zda nakonec obří majetek spadne celý do klína známé vdově, nebo se podaří Dominice alespoň část z něj získat, ukáže až čas.

Související články