Dominika Gottová má nového ctitele, který prý udělá vše proto, aby zabránil jejímu návratu do Finska. Petr Veselý chce dokonce za dceru Karla Gotta platit nájem a tvrdí, že za situaci může hlavně její slavný otec!
Dominika Gottová věřila, že se jí podaří ve Finsku po boku manžela Tima Tolkkiho opět nalézt štěstí, opak byl ale pravdou.
Lži maniodepresivního muzikanta, nuzné ubytování, a obrovské dluhy dohnaly nejstarší dceru Karla Gotta k pokusu o sebevraždu.
Po návratu do Prahy ale na letišti čekal Petr Veselý, který byl v minulosti spojován s manželem Ivety Bartošové, a hodlá Gottovou zachránit! Věří, že pokud se Dominika opravdu vrátí ke svému manželovi, dopadne to pro ni tragicky.
Dominika Gottová
"Přijel jsem sem, protože jsem se z médií dozvěděl, že má v plánu vrátit se do Finska. Podle mě je to špatné rozhodnutí. Patří do České republiky. Před rokem odtamtud doslova utíkala, protože tam měla problémy. To jsme viděli všichni. Přijela v žalostném stavu a já bych ji chtěl podpořit a rozmluvit jí její plány vrátit se do Finska. Podle mě by ji to tam dodělalo a skončila by tam špatně. Patří sem do České republiky. Má tady maminku, sestry, spoustu přátel, kterým na ní záleží. Chtěl bych ji v tom podpořit, aby tu zůstala," prozradil Petr Veselý webu Expres.
Nápadník Gottové je s ní prý v kontaktu zhruba rok. "Známe se, chodil jsem za ní do restaurace, kde pracovala. Píšeme si, jsme v kontaktu. Nabídl jsem jí několikrát, že kdyby cokoliv potřebovala, jsem tu pro ni. Mám nahoře auto, odvezu ji kamkoliv. Pomůžu jí se vším," tvrdil Veselý redaktorům stejného deníku.
Následně nápadník Gottové důrazně varoval, že odlet z republiky pro ni může mít fatální následky!
Gottová Ivana Gottová Dominika
"Rozhodně s ní potřebuju mluvit. Není na co čekat. Pokud se vrátí do Finska, myslím si, že to tam pro ni skončí tragicky a opravdu hodně špatně. Má tady matku, která je z toho také nešťastná, četl jsem to v médiích. Byla ráda že má dceru zpátky tady v Čechách," řekl Veselý Expresu.
Následně se samozvaný zachránce ostře opřel do rodiny Gottové, která jí prý vůbec nepomáhá!
"Chtěl bych při této příležitosti říct, že Dominika Gottová je dcera Karla Gotta a je stejná jako pan Gott! Nejen že tak vypadá, ale je tak krásná, jako byl pan Gott. To, že se dostala do problémů nějakých zdravotních, nebo duševních, ještě neznamená, že by se k ní její rodina teď měla chovat špatně. Pan Karel Gott má čtyři dcery! Čtyři! A neměly by koukat na to, jak tady Dominika bojuje o holý život a je doslova na ulici! Myslím si, že si to nezaslouží. Není to důstojný. A vyzývám lidi, který jsou jí blízký, nebo rodinné příslušníky, aby ji z toho dostali, aby jí pomohli! Opravdu to pro Dominiku nemusí skončit dobře," varoval opakovaně Petr Veselý a nabídl Dominice, že za ni bude platit celý nájem!
Timo Tolkki
"Bydlení za Dominiku zaplatím. Nájem určitě. Jsem na to připravený. Do začátku rozhodně. Myslím si že to nejsou až takové sumy. Domča má teď nějakou slabší chvilku, proto se rozhodla vrátit do Finska. Z návratu do Čech byla nadšená, chtěla tady znovu začít. Není to lehké, teď tady byla ta krize, ten koronavirus. Je ale potřeba jí říct, že tu má spoustu přátel, kteří na ni myslí, a mnoho lidí ji má rádo," apeloval Petr Veselý v rozhovoru pro výše zmíněný web.
Na závěr dodal, že pokud se Dominika vrátí za manželem, poruší tím slib, který dala otci před smrtí! "Slib tátovi zněl jasně. Řekla tatínku, vrátím se do Čech, budu žít v České republice. To bylo přání pana Gotta. Pokud udělá opak, půjde proti přání pana Gotta a to jí dneska řeknu!" tvrdil odhodlaně nápadník Gottové.
Nakonec ale dcera Karla Gotta z letiště odjela vlastním odvozem a tak není jasné, zda jí Veselý sdělil vše co měl na srdci. Jelikož má ale dle dostupných informací Dominika schválený sociální byt ve Finsku je opravdu ve hvězdách, zda slova svého "prince na bílém oři" poslechne, nebo ne...