Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová poslala veřejně dojemný vzkaz s poděkováním své mamince

Dominika Gottová Antonie Zacpalová
Dominika Gottová Antonie Zacpalová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová to od smrti svého slavného otce nemá jednoduché. S vdovou Ivanou Gottovou i nevlastními sestrami je na štíru, a tak jediný, kdo jí zbyl, je její maminka Antonie Zacpalová. Gottová se proto rozhodla napsat jí dojemný vzkaz na Facebook.

Dominika Gottová se od úmrtí svého tatínka protlouká životem a jednoduché to rozhodně nemá. V důsledku nepovedeného vztahu s Timem Tolkkim se vrátila před rokem a půl z Finska a chtěla v Praze začít od nuly.

Kvůli nedávné návštěvě Helsinek ale přišla Gottová o práci, a znovu se ocitla jak v psychických, tak existenčních problémech.

Poslední oporou je pro Dominiku její maminka Antonie Zacpalová, se kterou má krásný vztah a v domě s pečovatelskou službou ji pravidelně navštěvuje. Po posledním setkání napsala Gottová matce dojemný vzkaz.

Antonie Zacpalová Antonie Zacpalová Zdroj: Profimedia

„Včerejší den s maminkou byl moc hezký. Vedly jsme dlouhý rozhovor o životě a o tom, jak někteří lidé, včetně mě, dělají chyby, činí špatná rozhodnutí, dostanou se občas do potíží a tak dále,“ přiznala Dominika Gottová na svém Facebooku, že také leckdy šlápla vedle.

Dominika Gottová si podpory své maminky velmi váží, což zmínila hned v další větě svého vzkazu.

„Co je ale důležité, že mi moje maminka řekla: Vždy tě budu milovat jako svou dceru bez ohledu na to, zda jsi něco udělala správně, nebo špatně. Nikdo není dokonalý,“ citovala slova Zacpalové. Kromě vyznání matce se Gottová nezapomněla zmínit o svých přátelích, kteří ji v těžkých chvílích podrželi nad vodou.

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

„Také konečně vidím, kdo jsou mí opravdoví přátelé. Ti, kteří při vyskytnutí problémů zůstanou při vás za jakýchkoliv podmínek. Za to jsem vděčná své mamince a mým přátelům,“ poděkovala Dominika Gottová svým nejbližším.

Po návratu do Česka se Dominika Gottová nepohodla s vdovou po otci Ivanou Gottovou, a tím si odstřihla kontakt s mladšími sestrami Charlotte a Nelly. Kvůli mediálním skandálům se navíc od Dominiky odvrátila i její další sestra Lucie Kovaříková.

Není divu, že se slavíkova prvorozená dcera upnula o to více na svou matku, která při ní vždy stála v dobrém i zlém…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU