Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přítel Šárky Rezkové promluvil o Dominice Gottové a jejím vztahu k alkoholu

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Vypadá to, jako kdyby se Dominika s Ivanou nemusely odjakživa. Ve skutečnosti je ale všechno jinak. Prvorozená dcera Gotta začala vdově vadit, když obtěžovala svého otce s manželskými problémy. Mistrovi to na sklonku života nedělalo vůbec dobře.

O Dominice Gottové začínají na povrch vyplouvat nepěkné věci. Jedna z nich je, že myslí jen sama na sebe a ve skutečnosti se o otce příliš nezajímala. Toužila jen po finanční pomoci. Jsou to však stále spekulace. Pravdou je, že Karel Gott jí mnohokrát přispěl na protialkoholní léčbu a ona ji nikdy nenastoupila.

Podle časopisu Moje šťastná hvězda měla Dominika Gottová otci neustále volat a svěřovat se mu se svými problémy v manželství. Karlu Gottovi však její výlevy nedělaly dobře. Dominika přitom věděla, že otec je těžce nemocný.

Dominika Gottová měla Gotta vysilovat

Přesně v tu dobu začal vznikat svár mezi manželkou Gotta a Dominikou, která chtěla jen pozornost a sem tam peníze. Sama do médií přiznala, že má problém se závislostí na alkoholu a lécích a dušovala se, že se z toho dostane svépomocí.

Dnes prý nepije. Po příjezdu do Čech, kde Dominika nedávno začala nový život, se na čtvrt roku ubytovala u zřejmě už bývalé kamarádky Šárky Rezkové. Té stihla za krátkou dobu obrátit život naruby. 

Myslí prý jen na sebe

Všichni se v domácnosti starali jen o ni a zapomněli se starat sami o sebe. Šárka, její syn a její tehdejší snoubenec Miroslav Kolodziej se teď snaží pouto obnovit. Podle Miroslava Dominika rozhodně pít nepřestala. Ba naopak.

„V březnu jsem na ni vystartoval a řekl jí, že má velký problém s alkoholem. Řekla mi, že chlastají všichni. Ona tu léčbu nikdy nepodstoupí, ona se má hodně ráda, nikdy jsem nepoznal tak bezcitného a chladného člověka. Má ráda pouze sebe,“ řekl Kolodziej pro expres.cz.

Ivana ji za to nemá ráda

„Netáhne ji to za matkou a i k tomu tátovi měla vztah spíše jako ke kasičce. Je strašně sebestředná, dělá jí to dobře. Skončí špatně. Nebude to ale druhá Iveta (Bartošová, pozn. red.). Buď se uchlastá, nebo předávkuje. Jednoho dne to tělo řekne dost! Takhle skončí, o tom jsem přesvědčen,“ pokračoval.

„Dvě hodiny denně je v pořádku, dvaadvacet hodin je totálně mimo. Denně tahala domů tašku s alkoholem. Bylo to neskutečné. Pivo, víno, dokonce si kupovala i absint. Ptal jsem se jí, proč k tomu bere prášky, například neurol. Ona mi řekla, že je pak klidnější. Každý den, kdy se najela, jí šlo o život. Opravdu jsme měli strach, starali jsme se o ni jako o dítě,“ dodává Kolodziej.

U Šárky Rezkové navíc Dominika na konci nemusela platit nájem. Později však peníze měla a stejně se k placení neměla. „Měla příjmy jako kráva,“ tvrdí Kolodziej. Dominice vždy přišlo lepší se ze všeho vykroutit. A tak to zřejmě dělá dodnes.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky