Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová opět mění plány, její maminka přiznala veliké obavy

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia
Dominika Gottová

Dominika Gottová před nedávnem oznámila, že se opět vrací z Finska do Čech. Příjezd měla prvorozená dcera Karla Gotta naplánovaný na říjen, nakonec ale opět změnila celý program. Veliké zklamání tak zažila Antonie Zacpalová, která s dcerou počítala na Vánoce.

Dominika Gottová opět neví, jak naložit se svým životem. Dcera známého zpěváka se před rokem vrátila do Finska a plánovala slepit své manželství s Timem Tolkkim. 

Maniodepresivní hudebník ale místo společného bydlení s Dominikou odletěl vystupovat do Mexika. Gottová je už několik měsíců v Helsinkách sama, bez práce, žije v sociálním bytě a aktuálně je odkázaná na finance od Tima.

Tíživá situace dohnala Gottovu dceru až k rozhodnutí opustit Finsko a zkusit znovu štěstí v rodné zemi. Nejdříve měla Dominika přiletět do Prahy v polovině října, později ohlásila příjezd na Vánoce, aby mohla trávit svátky se svou maminkou Antonií Zacpalovou. Nakonec je ale vše jinak.

Zacpalová přišla o peníze, pomáhají jí kamarádi

Antonie Zacpalová byla z rozhodnutí své dcery velmi smutná. Bývalá tanečnice se netají tím, že má o Dominiku obavy. "Co se dá dělat, alespoň si tedy budeme během Vánoc volat. Mám o ni velký strach od chvíle, co se tam znovu vrátila," prozradila Aha!.

Údajný důvod, proč Dominika Gottová protahuje svůj odjezd, je nedokončené očkování. "Chtěla přijet, ale tvrdí, že nemá ještě dokončené očkování a že by tady musela být v karanténě," sdělila maminka Dominiky s tím, že dceru neviděla od května.

Zacpalová navíc stejně jako Dominika bojuje s finančními problémy. Karel Gott jí poslední roky přispíval na pokoj v domově důchodců, po jeho smrti ale vdova Ivana Gottová peníze přestala posílat. "Vzala jsem to na vědomí, nedá se nic dělat. Kamarádi mi finančně pomáhají," prozradila Antonie.

Nechci, aby byl Timo sám, říká Dominika

"Já jsem teprve po prvním očkování, protože jsem nebyla zdravotně v pořádku, tak jsem ho odkládala. A čekám na druhou injekci, pak můžu v klidu cestovat," svěřila se Dominika Gottová Blesku a dodala, že kompletní vakcinaci bude mít za sebou teprve na začátku příštího roku.

Ačkoliv je Timo Tolkki už několik měsíců v Mexiku, Dominika prý věří, že by její manžel možná dorazil na Vánoce do Finska. Je tedy možné, že právě z toho důvodu zůstává raději Gottová v Helsinkách, i když tím zklamala svou matku.

"Timo se možná nakonec z Ameriky vrátí na svátky vrátí domů, tak nechci, aby tady byl sám," sdělila Gottová. Hudebník ale na svém Facebooku avizuje kolem Vánoc vystoupení v USA a nevypadá to, že by měl v plánu letět za svou ženou. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky