Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Gottová hledá práci a promluvila o dalších detailech ze soukromí

Dominika Gottová
Dominika Gottová
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová poslední dobou otevřeně dává do médií rozhovory a odkrývá nejen své soukromí, ale také tahá temné kostlivce ze skříně na svého slavného otce. Nejstarší dcera Karla Gotta tentokrát promluvila o svých nočních můrách, ale i o nevraživosti vůči Ivaně Gottové.

Dominika Gottová vydáním knihy Poslední roky s Karlem pořádně rozvířila vody českého showbyznysu. Ve svém díle se nejstarší dcera Karla Gotta rozepsala nejen o svém dětství, ale přišla například s informací, že měl její otec nemanželského syna

Toto prohlášení ještě více ochladilo již tak špatné vztahy mezi Dominikou Gottovou a vdovou Ivanou Gottovou.

Dominika ale prý svých slov nelituje a dokonce v tom vidí jakousi odvetu vůči své maceše, jejich spory se totiž táhnou již z minulosti

Dominika Gottová

"Já ničeho nelituji, protože co se týče Ivany, zveřejnila moje osobní problémy před několika lety, což taky mělo podle mě zůstat v rodině," prozradila otevřeně Dominika Gottová v rozhovoru pro Seznam.TV.

Gottova dcera zřejmě chtěla vdově po otci oplatit křivdy z minulosti, mediální pozornost je ale prý pro ni jakýmsi prokletí! "Kdybych si mohla vybrat, raději bych zůstala utajená dcera Karla Gotta, měla bych více soukromí," přiznala stejnému webu.

O své pravdě s nemanželským synem je Dominika Gottová zcela přesvědčená a dokonce by prý bratra ráda co nejdříve poznala!

"Samozřejmě bych bratra ráda poznala teď v tom věku v jakým je. Určitě bychom našli nějaká společná témata, protože většina mých zájmů je klučičích," řekla Dominika Gottová Seznamu.

Dominika Gottová

Dcera slavného zpěváka mimo jiné přiznala, že se se smrtí otce stále těžce vyrovnává a už delší dobu ji pronásledují zlé sny! "Už nějakou dobu mám téměř každou noc noční můry. Většinou je ale zapomenu," popsala Gottová.

Dominika je prý aktuálně opět na vážkách a neví, zda se vrátit do Finska za manželem Timem Tolkkim, či zůstat v Praze, mrzí ji však jedna věc, kterou si již nesplní!

"Po studiu hotelové školy jsem chtěla studovat japanologii, tenhle sen mi ale už bohužel asi nesplní," prozradila výše zmíněnému webu Dominika Gottová.

"Nebudu se bránit jakékoliv práci, člověk bohužel musí někdy brát to co je a ne to, co si přeje," plánuje dcera Gotta, která je nyní opět nezaměstnaná!

Dominika by prý ráda sehnala zdroj obživy, kde nebude lidem na očích, nechtěná pozornost okolí je jí totiž velice nepříjemná. Tak se necháme překvapit, kam nakonec osud Gottovou zavede, její kroky jsou totiž skutečně nevyzpytatelné...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky