Dominika Gottová se od tatínkovy smrti ve svém životě tak nějak plácá. Opakovaně se dostala do rukou lékařů, kteří jí několikrát důrazně doporučili naprosto změnit životní styl a jít se léčit. Gottová ale vždy vydržela jen několik dní, následně z léčebny prchla a prohlásila, že vše zvládne sama.

Stejné je to i s manželem, kterému nemohla přijít na jméno, utekla před ním z Finska do Česka a snažila se na něj zapomenout. Timo se ale nedal a o svou milou začal bojovat. Přijel do naší vlasti, začal dávat jeden rozhovor za druhým a snažil se Dominiku opět získat na svou stranu. To se mu nakonec podařilo. Dcera Karla Gotta mu vše odpustila a opět se k němu vrátila.

Velký návrat k manželovi

„Už jsme s manželem opět spolu, máme ve Finsku pronajatý byt. Během těch dvou bouřlivých let jsem mu postupně začala odpouštět a začalo se mi stýskat. Poslední měsíc jsem už jen plakala a chtěla být s ním. Ostatní mě varují, že Timo je psychicky nemocný a může dojít zase k nějakému maléru. Ano, vím to a beru na svá bedra riziko, že se může něco odehrát,“ prozradila blondýna, která se před několika týdny vrátila zpět do Finska, pro iDnes.cz.

Dominičina maminka, žijící v domově pro seniory, nebyla z dceřina rozhodnutí moc nadšená, ale nedalo se nic dělat. Dcera si nedala říct. Matka jí tak dala poslední dárek po Gottovi, který pro ni střežila. Jde o řetízek, který si u ní před časem zapomněla. Možná je dobře, že ho u sebe neměla, spoustu dárků od tatínka prý ve finanční krizi prodala.

„Ve finanční krizi jsem byla nucena dárky od táty prodat, některé mi byly odcizeny. Proto mě překvapila maminka, když mi předala krásný zlatý řetízek, který mi kdysi táta daroval,“ radovala se Dominika.

S nevlastními sestrami se nevídá

Se svými nevlastními sestrami se Dominika prý nevídá a se svojí macechou Ivanou Gottovou také ne. Neměla tedy důvod se s nimi před odjezdem loučit. Tatínkův hrob na pražských Malvazinkách však samozřejmě navštívila.

„Půjdu mu říct, co to zase vyvádím, že se zase vracím do země, která je pro něj absolutně neatraktivní. To bude taková rozlučka, než zase přijedu navštívit Čechy,“ svěřila se pro iDnes.cz.

Dominika se prý na nový začátek velmi těší. Chce se opět vrátit do práce, tentokrát v oblasti security, učit se jazyky a hlavně žít bez zájmu médií.

„Ve Finsku jsem úplně neznámá ženská. Mohu si vyjít ven nenamalovaná a v teplácích a nikomu to nevadí,“ těšila se před odjezdem, ale také vzpomínala, že jí bude velmi chybět maminka a česká kuchyně.

Názor kartářky

Na to, jak bude Dominika žít do budoucna, jsme se zeptali slavné kartářky Helen Staňků:

„Devítka žaludská a osmička žaludská vedle sebe ukázaly, že v následujících několika měsících bude opět ve výkyvech. Ve sporech sice bude chvíli klid, a když si Dominika bude myslet, že se blýská na lepší zítřky, přijde starost kolem praktické stránky života a peněz. Tato starost bude svázána s mužem. To prozradila desítka žaludská, kulový král a listový král. Gottové ale nakonec pomohou přátelé, spíše to vypadá na ženu. Žaludský spodek, devítka kulová, sedmička kulová a boží oko ukazují, že nebude na stejném místě jako Dominika. Pak se na nějakou chvíli Dominice uleví. I od manžela bude mít na chvíli klid, ale jen na chvíli. Pak opět přijdou mrzutosti a papírové taškařice. No a následovat bude opět udobřování a do toho se na obzoru objeví nový nápadník. Pokud si padnou do oka, kdo ví! Možná však bude nápadníků i víc a od jednoho se dočká i nepříjemností, bude jí dělat problémy.“