Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominika Cibulková: Vzbuzovala emoce během těhotenství, vyvrcholilo to porodem

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
Zdroj: profimedia
Dominika Cibulková

Bývalá tenistka Dominika Cibulková je maminkou. Snímkem miminka se pochlubila na sociální síti. Fotografie byla pořízena přímo v soukromé vídeňské porodnici, kde rodila. 

Dominika Cibulková už se na miminko moc těšila. Jen chvíli před poroden postovala na Instagramu jeden snímek za druhým a radovala se pokaždé, když se jí bříško zvětšilo. A pak konečně nastal ten den a chlapeček přišel na svět.

„Náš svět už nikdy nebude stejný. V neděli 14. června jsme přivítali našeho vzácného syna Jakuba Navaru,“ napsala na Instagram Cibulková. Gratulace od předních českých a slovenských celebrit na sebe nenechaly dlouho čekat.

Hvězdné gratulace

„Jéééé, gratuluji a moc moc zdravíčka přejeme,“ vzkázala jí Monika Bagárová, která sama nedávno porodila dceru Rumiu. „Radujeme se s vámi,“ napsala Dara Rolins. „Gratuluji a malému přeji dlouhý, šťastný a spokojený život,“ přidala se Daniela Peštová.

Kdo by si myslel, že si tenistka pro porod vybrala rodné Slovensko, ten by byl na omylu. Rodila totiž na privátní vídeňské klinice Döbling, kde splní nastávajícím maminkám, co jim na očích vidí.

Luxusní klinika

„V soukromé nemocnici Döbling vám pomůžeme rodit přirozeně a podle vašich potřeb. Naším hlavním zájmem je podpora každé ženy. Na vlastní pěst, s partnerem nebo jinou blízkou osobou můžete pracovat s porodní asistentkou na tom, aby byl porod podle vašich představ a přání,“ dočtete se na stránkách prestižní rakouské kliniky.

„Ať už chcete poslouchat hudbu, chodit, sedět, ležet nebo si odpočinout a cítit aromatické vůně či být v porodní vaně, je to možné. Naše místnosti jsou pro vás připravené. Máme nejmodernější technické vybavení,“ píše se dále.

Miminka už se nemohla dočkat

Cibulkové se tedy dostalo nevídané péče. Tu jí jistě poskytl i manžel, kterého si nemůže vynachválit. „Stojí při mně a je na mě pyšný už devět let. Nechává mě zářit a žít mé sny. Nejlepší manžel, jakého jsem si mohla přát. Bude tím nejlepším otcem,“ napsala o něm tenistka ještě před porodem.

Dominika byla vůbec velmi akční a před narozením syna stihla spoustu aktivit. Jednou z nich bylo nafotit opravdu sexy snímky, které jí budou připomínat, jak vypadala, když čekala miminko. Některé ženy tvrdí, že jsou snímky příliš odvážné, ale většina jejích fanoušků odvahu hvězdy chválí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky