Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dominik Hašek a jeho exmanželka Alena: Rozdělil je pochopitelný důvod

Dominik Hašek s exmanželkou Alenou
Dominik Hašek s exmanželkou Alenou
Zdroj: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
Dominik Hašek s exmanželkou Alenou

Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek se stane potřetí otcem, jeho partnerka Lenka je totiž těhotná. Z manželství s jeho exmanželkou Alenou předtím vzešly dvě děti, přičemž svazek trval dlouhých dvacet tři let, po kterých se cesty manželů rozešly. Co se tenkrát mezi dvojicí vlastně stalo?

Šťastnější by snad ani být nemohl. Legendární český hokejista Dominik Hašek se svou přítelkyní Lenkou tvoří pár několik měsíců a již nějakou dobu se dvojice raduje z radostné novinky. Lenka je totiž těhotná. 

S exmanželkou byl 23 let

Z manželství Dominika Haška a Aleny Haškové vzešly dvě krásné děti – dcera Dominika a syn Michael. Společně vypadali jako šťastná rodina, po dlouhých 23 letech ale přišel nečekaná zvrat. V roce 2012 totiž manželé oznámili, že se rozvádějí. O problémech veřejnost neměla sebemenší tušení, o to větším šokem pak informace pro všechny byla. Manželství přitom skončilo přirozeně. 

„Rozhodli jsme se takto s manželkou po vzájemné dohodě už před půl rokem,” přiznal Hašek před lety pro web Aha!. „Samozřejmě je smutné, když se po vztahu, který byl mezi námi téměř třicet let, rozcházíme,” vysvětloval tenkrát ještě Hašek. Po smutné zprávě se pochopitelně ihned začaly rojit otázky týkající se důvodu rozpadu manželství. 

Nikdo třetí v tom nebyl

Nejvíce se mluvilo o tom, zda si jeden z manželů nenašel někoho jiného, tyto spekulace ale Hašek okamžitě vyvrátil. „Kdepak, není v tom druhý vztah žádného z nás,” sdělil otevřeně. Manželé si zkrátka přestali rozumět a možná měli oba i trochu jiný pohled na společnou budoucnost. „Samozřejmě, že se to celé neudálo ze dne na den, ale rozhodnutí bylo oboustranné, pro dobro nás obou. Každý už jdeme svojí cestou,” doplnil ještě Hašek před lety. 

Jak to bývá, v každém partnerském vztahu či manželství se čas od času objeví jisté bouře a neshody. Ty poslední ale Haškovi již zkrátka neustáli. „Kdyby problémy nebyly, nebyli bychom zřejmě normální manželství. Bohužel tentokrát jsme již nedokázali najít společnou cestu,” řekl v roce 2012 Hašek při oznámení rozvodu. 

Dominika, dcera Haška, je zpěvačkou:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky