Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dobře utajený porod

Štěpánková má dceru Anežku
Štěpánková má dceru Anežku
Zdroj:

Štěpánková má dceru Anežku

Nejen slavné hollywoodské hvězdy, ale i ty české se už smířily s tím, že v dnešní době prostě nic neutajíte. Svatby celebrit, dostaveníčka milenců, bujaré party, to vše díky všudypřítomným médiím nezůstavá veřejnosti skryto.

Hvězdě seriálu Cesty domů Lucii Štěpánkové (31) se proto povedl takřka husarský kousek. Celé tři měsíce tajila šťastnou novinu – narození dcery Anežky. Tu má vsetínská rodačka se svým dlouholetým přítelem, hereckým kolegou Radkem Žákem, kterého poznala během divadelního angažmá v Pardubicích.

Zdroj:

„Máme z ní ohromnou radost, je skvělá,“ rozplývá se šťastná maminka, která si sice mateřskou náležitě užívá, ale kromě toho se už opatrně vrací zpátky před kameru. „Začala jsem znovu točit, ale jenom tři dny v měsíci. Po novém roce mě pak čeká větší role v seriálu Vyprávěj a taky bych se ráda zase vrátila do divadla,“ svěřila se sympatická herečka, která svou dceru před velkým světem zatím úspěšně chrání.

Proto je důležité následující sdělení. „Divákům bychom rádi vzkázali, že dítě, které Lucie Štěpánková vychovává v seriálu, opravdu není její vlastní,“ uvedl mluvčí seriálu Cesty domů Josef Ducký.

Zdroj:

Právě vychází nové číslo společenského týdeníku STORY

V novém čísle najdete:

  • Rozhovor: Bára Basiková
  • Libuška Vojtková chodí na cvičení pro těhotné
  • Soňa Norisová nafackovala Trojanovi
  • Gábina Partyšová: A zase ten Zahrádka

Zdroj: Story

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky