Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Do boje proti AIDS se celebrity vyzbrojily výstřihy a rozparky. Proč?

Karolína Kurková
Karolína Kurková
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Akce zaměřená na boj proti AIDS si žádá určité dekorum v chování, projevu i oblečení. Stále jsou ale mezi námi sebestředné celebritky, které to nechápou a jen se zviditelňují.

I mistr tesař se někdy utne, ale obdržíte-li pozvánku na honosnou akci s tradicí a charitativním podtextem, chce to upustit od prvoplánového šatníku a vydat se jiným směrem. Hollywood snese mnoho, ale ne všechno.

Česká hvězda pohasla

Topmodelka Karolína Kurková zvolila šaty prapodivného střihu, které by se víc hodily na plážovou párty. I když se snažila situaci zachránit svým pověstným úsměvem, kalhotových kostýmů by se měla držet.

Kim Kardashian

Samozvaná celebrita vybíŕala ve vyhlášeném módním domě Versace, škoda, že výstřih budil zbytečně moc pozornosti. Ale bylo vidět, že jí to není proti srsti.

Grace Elizabeth

Slavná modelka vynesla šaty, které až příliš upozorňovaly na její nezdravě útlou postavu. A vzdáleně připomínaly maturitní šaty z levné půjčovny. Umí to i lépe.

Nina Agdal

Bývalá láska svůdníka Leonarda DiCapria působila jako oblečená neoblečená. I když půvabná. Stačí o trochu víc látky a bude to mnohem lepší.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky