Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

DJ Roxtar více než rok bez kokainu: Nyní se rozvádí a řádí s delfínem Adolfeen

Dominik Turza chce svého delfína dostat do televize.
Dominik Turza chce svého delfína dostat do televize.
Zdroj: Profimedia

DJ Roxtar, vlastním jménem Dominik Turza, neměl úplně snadný rok. Je to teprve čtrnáct měsíců, co opustil léčebnu a zahájil projekt se svým druhým já. Vtipným alter egem delfínem Adolfeenem. 

Dominik Turza není úplně známé jméno, když se ale řekne DJ Roxtar nebo delfín Adolfeen, tak už mnoho z vás ví. Dominik si za poslední rok prošel peklem. Léčil se ze závislosti na alkoholu a kokainu. V únoru to byl rok, co je Turza čistý.

Navíc rozhněval i lidi na sociálních sítích. Vydal s Adolfeenem album, které je adeptem na nějakou tu letošní hudební cenu. Jeho výtvor ale shodil raper zvaný Smag, který se o DJ Roxtarovi vyjádřil s posměchem. 

Adolfeen naštval rapera

„Pouštěl jsem to Adolfeenovi, ten se hrozně naštval a řekl, že sám natočí klip, kde mu podá odpověď. Nasadil jsem to na všechny sociální sítě, a jeho fanoušci jsou tedy velmi ultras a vyhrožují mi smrtí a zmlácením,“ prozradil Dominik pro Super.cz.

Sice je prý nyní situace už trochu lepší, ale výhrůžky mu chodí pořád. Radikální fanoušci chtějí jeho fyzickou likvidaci. Nemohou překousnout, že se maňásek dotkl jejich rapového boha.

„Musím říct, že se bojím, když vidím skupinku mladých lidí. Když jich je víc, asi bych je nepřepral. Ale většinou jsou to mladí kluci, kteří chtějí mít prachy, drogy, krásný holky a velká fára, jak to vidí v jeho klipech,“ směje se Roxtar.

Pobyt v léčebně

Sám už je déle než rok čistý, i když s pomocí léčebny. „Abstinovat se mi daří celkem jednoduše. Je pandemie, sedím doma, nemůžu nikde hrát, takže ta riziková prostředí, kde bych ty drogy a alkohol našel, nejsou. Chodím na mítinky anonymních narkomanů a anonymních alkoholiků, mám svoje terapie a myslím, že jsem obrněný čím dál tím víc.“

Samozřejmě si uvědomuje, že je to pro něj nový začátek a že bude muset být opatrný celý život. Naštěstí ho ale střízlivý život baví, a díky Adolfeenovi se mu navíc daří.

Do toho se s ním před půlrokem rozešla manželka. Jeho Adolfeen o jejich rozchodu dokonce zarapoval píseň. Momentálně má Roxtar mladší přítelkyni, se kterou je šťastný.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky