Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

DJ Lucca slaví: Loni si nadělila fotky pro Playboy, letos oddělené ložnice

DJ Lucca s manželem Michalem Dvořákem
DJ Lucca s manželem Michalem Dvořákem
Zdroj: Profimedia
DJ Lucca s manželem Michalem Dvořákem

Ještě loni si ke svým narozeninám známá dýdžejka a manželka zakládajícího člena skupiny Lucie Lucca nadělila odhalené fotky pro Playboy. Co chystá k těm letošním a zda se do oslav zapojí Michal Dvořák, se necháme překvapit. Spekuluje se totiž, že jejich manželství prochází krizí.

Slavná dýdžeka Lucie Kvasničková alias DJ Lucca vypadá i po čtyřicítce skvěle, proto se nechce věřit, že by ji hudebník Michal Dvořák nechal jít. Navíc patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu, byla by to tedy škoda. Proč má ale pár oddělené ložnice?

„My se ani doma moc nepotkáváme, Michal má hodně práce. A když přijde, tak si jde lehnout a my máme oddělené ložnice. Přes den se starám o kluky a domácnost, večer odjíždím hrát. Když se doma potkáme, je to svátek. My už se vlastně ani nehádáme. Vypadá to divně, ale my se opravdu všichni máme moc rádi a Michal je muž mého života,“ prozradila se smíchem krásná maminka pro Blesk

Krizi neprožívají, jen žijí nestandardně

Jak je tedy vidět, páru tento styl života vyhovuje a o žádnou krizi ve vztahu se nejedná. Romantiku u nich však nečekejte.

"Kytky mi Michal nenosí, na večeři jsme spolu nikdy nebyli a že bychom se po pláži procházeli ruku v ruce, tak to taky nehrozí. My na to prostě nejsme. Už naše svatba byla divná. Vzali jsme se na radnici, já čekala druhého syna Františka, neměla jsem svatební šaty, ale nějaké starorůžové. A přes ně bundu. Michal měl džíny a sako. Bylo to rychlé a nikdo tam nebyl,“ zavzpomínala na svůj slavný den, který, jak je vidět, si každá žena představuje jinak.

Lucca vypadá i po čtyřicítce skvěle

O tom, že Lucca není klasická maminka po čtyřicítce svědčí i to, že se loni, ve svých třiačtyřiceti letech, nechala vyfotit nahá pro Playboy. Nejprve prý dlouho váhala, přece jen není klasická playmate, ale nakonec ji přesvědčilo, že prý už netáhnou silikony, ale štíhlé a vysportované postavy.

Dýdžejka se navíc výběru fotek aktivně účastnila a hodně do něj mluvila. Chtěla, aby měly myšlenku a byly jí něčím blízké.

„Jsem techno dýdžejka a chtěla jsem, aby to s mojí profesí a osobností korespondovalo,“ prozradila pro super.cz.

A to se povedlo, fotky byly velmi vkusné a Lucce by její věk hádal jen málokdo. Michal Dvořák se tak má doma rozhodně na co těšit. 

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky