Divoký anděl byl vysílán v letech 1998–1999 na stanici Telefe. S českým dabingem si pak telenovelu oblíbili i diváci u nás. Zvláště hlavní představitelé Natalia Oreiro a Facundo Arana se zapsali do srdcí diváků a fanoušci na ně dodnes vzpomínají.

Krásná herečka dokázala svou slávu z devadesátých let skvěle zužitkovat a ve své zemi patří mezi nejváženější celebrity. Bojuje za přírodu, vystupuje v televizi, točí jeden film za druhým a stále hraje v seriálech.

Natalia má dokonce i svoji módní značku, která je velmi úspěšná. Nedávno se vrátila ke zpěvu a všechny její koncerty jsou beznadějně vyprodané na dlouhou dobu dopředu a sklízí i hudební ocenění.

Facundo je pyšným otcem

Facundo Arana se v roce 1989 dozvěděl od lékařů zdrcující diagnózu. Herec trpěl takzvanou Hodgkinovu chorobou, což je typ rakoviny, který ovlivňuje lymfatické žlázy.

Facundo proto strávil skoro rok v nemocnici a následujících 5 let byl pod lékařským dohledem. Jednou, když šel hrát na saxofon do metra, všiml si ho autor populárního televizního pořadu Canto Rodado a tím se rozjela jeho úspěšná herecká kariéra.

Po překonání nemoci se herec rozhodl v roce 2012 vystoupat na Mount Everest, což se mu napoprvé nepovedlo, o čtyři roky později už zdolal výstup úspěšně.

Facundo si také založil hudební kapelu, kde hrál na saxofon a zpíval. Kromě toho spolupracuje s nadací UNICEF. Hraje už pouze příležitostně a raději se věnuje svým třem dětem.

Oreste se oběsil, Lamaison se dožila skoro stovky

Osvaldo Oreste Guidi v seriálu ztvárnil roli Bernarda Avelleyra, majordomuse u Di Carlových. Herec se ale bohužel nedožil šťastného stáří, jelikož v roce 2011 spáchal sebevraždu oběšením.

Fernanda Mistral, vlastním jménem Edith Dolly Peruyera si zahrála v seriálu Luisu Rapallo de Di Carlo (matku Iva). Herečce je dnes 89 let a užívá si zaslouženého důchodu.

Lydia Lamaison jako Angélica Di Carlo, zvaná Madam byla v Divokém andělovi Federicova matka (Ivova babička) a už v době natáčení patřila k nejstarším hercům na place. Dnes už není mezi námi, dožila se ale úctyhodných 97 let.

Související články