Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo zdědí obrovský majetek po slavném Diegu Maradonovi

Diego Maradona
Diego Maradona
Zdroj: Profimedia

Necelý měsíc po šedesátých narozeninách zemřel fotbalový bůh Diego Maradona. Podle výsledků pitvy bylo příčinou smrti selhání srdce, ke kterému jistě přispěl Maradonův divoký životní styl. Tenhle bouřlivák a svůdník žen bral drogy, paktoval se s mafií a po světě běhá několik jeho potomků, kteří by po něm měli zdědit obrovské jmění.

Diego Maradona má pět přiznaných dětí a další tři zplodil na Kubě. Nikdo by se nedivil, kdyby jich mělo být ve skutečnosti mnohem více než osm. Maradona totiž žil divoce. Holdoval drogám, ženám a paktoval se s mafií. Tři zmíněné děti si upletl během léčby drogové závislosti na Kubě mezi lety 2000 až 2005.

„Diego má na Kubě tři děti a udržuje s nimi pravidelný kontakt. Stále ještě nebylo prokázáno, že jde skutečně o jeho potomky a i přes to je připravený nést zodpovědnost,“ uvedl Matias Morla, právník slavného hráče.

Diego Maradona.

Ctnostný otec rozhodně nebyl. Ke dvěma potomkům se přiznal, až když ho označili za otce. Kdyby Maradona nevydělával miliony, alimenty by těžko uplatil. Takřka do poslední chvíle měl ale milionové příjmy z reklamních kontraktů.

Později trénoval druholigový mexický klub Dorados. Práce pro něj byla vždycky na prvním místě. Ženy sportu ale těžce konkurovaly. Jeho první láskou byla Claudia Villafañe, kterou si Maradona jako jedinou ženu vzal. Posléze s ní měl dvě dcery – Dalmu a Gianninu.

Ještě před Dalmou přišel na svět nemanželský syn Diego junior. Jeho matkou je Cristiana Sinagra. Maradona se k synovi přiznal teprve před čtyřmi lety. Dlouho odmítal jít na testy DNA. „Miluji ho. Je mi velmi podobný,“ tvrdil později.

Diego Maradona.

Další ženou, která ho uchvátila, byla pracovnice nočního klubu Valeria Sabalain, s níž měl dceru. V roce 2004 se rozvedl s Cladií. „Bylo to pro všechny nejlepší rozhodnutí,“ řekla jejich dcera.

S Veronicou Ojeda měl Diega Fernanda. Mladou matku ale opustil ve čtvrtém měsíci těhotenství kvůli Rocii Olivao. S bývalou fotbalistkou žil šest let. Došlo dokonce i k zasnoubení, ale v roce 2018 z toho sešlo. „Vykopl ji z domu, který jí daroval,“ psalo se v zahraničním tisku. Jeho děti nyní budou dědit veliké peníze, ale konkrétní suma není známa. Nejspíše půjde o miliony.

V posledním rozhovoru Maradona mluvil spíše o sportu než o dětech. „Fotbal mi dal víc, než jsem si dokázal představit,“ řekl otevřeně v rozhovoru pro deník Clarín.

„Čeho nejvíc lituji? Že už nemám rodiče. Často si přeji být ještě alespoň den s maminkou Totou. Vím, že mě sleduje z nebe. Byla by na mě pyšná,“ snil Maradona.

„Nebýt závislosti, mohl jsem hrát mnohem déle, ale co… Už je to minulost,“ zpovídal se geniální fotbalista, když mluvil o temné minulosti. Litoval jí? Těžko říct.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky