Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zůstáváme v Americe, řekla Kobzanová a popsala, jak vypadá korona v USA

Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
Zdroj: Profimedia
Diana Kobzanová

Diana Kobzanová pravidelně létá mezi Českou republikou a USA, záleží na hokejové sezóně jejího partnera Michaela Frolíka. Nyní se ale rodina rozhodla, že chce natrvalo zůstat v Americe a do Čech se vracet už jen na prázdniny. 

Diana Kobzanová je sice typická Česka, ale za velkou louží se jí líbí, tak se tam rozhodla natrvalo usadit. Hlavním důvodem je pochopitelně hokejové angažmá otce jejích dětí Michaela Frolíka, který hraje za americký klub Buffalo Sabres v NHL.

„V budoucnu zůstaneme v Americe a do Česka budeme jezdit jen na letní prázdniny,“ napsala Kobzanová na svém Instagramu. Dcery Ella a Lily mluví zatím primárně anglicky, ale modelka se nestrachuje, že by se česky nenaučily.

Diana Kobzanová zůstává natrvalo v Americe

„Je to priorita. Nicméně česky je naučím číst a psát, aby se časem rozhodly samy, kde chtějí studovat a žít,“ uvedla. K Čechám má ale pořád kladný vztah a neumí si představit se do nich s rodinou nepodívat. Jediné, co jí nyní ztěžuje cestování, je koronavirus. Ten už dorazil i na Floridu.

„S dětma žijeme od půlky ledna doma na Floridě. Od tý doby jsme byly za taťkou na návštěvě, určitě nás nenapadlo, že letos bude hokejové sezóna přerušena. Koronavirus už je i tady,“ informuje veřejnost Kobzanová na sociální síti.

Omezení kvůli pandemii koronaviru

„Frolda za námi dorazil minulý týden. Všechny školy, školky, kroužky, pláže, parky, hřiště, restaurace a bary jsou zavřené. V obchodech s potravinama je až na výjimky polovybrakováno,“ popisuje hrůznou realitu všedního dne.

„Objednat nebo koupit v obchodě desinfekci, čistidla nebo roušky je skoro nemožný. Já měla kliku. Zvládla jsem sehnat patnáct respirátorů, který používáme, když jdeme mezi lidi. Čas trávíme na zahradě, ale máme obrovskou výhodu, že je teplo a krásně, takže se držíme bez depky,“ prozradila optimistická Diana.

Návrat neplánují

„Do Čech se nechystáme. Za prvé by to bylo dost těžké a riskantní se tam vůbec dostat a za druhé pro děti je to lepší tady,“ konstatovala modelka. „Vám, co jste zavřený v bytě, přeji pevné nervy. Nás největší blázinec teprve čeká. Na Floridě je obrovské množství seniorů,“ podotkla.

Realita všedního dne je pro jejich okolí více než děsivá, ale Diana to zvládá levou zadní. NHL navíc načas přerušila působení a Michael Frolík, který mnohdy tráví čas odděleně, se jim vrátil domů.

„Tatínek spěchal za námi domů, kdyby náhodou přišel zákaz cestování. Teď to bude znít hloupě, ale pro děti neexistuje pandemie. Pro ně je nejdůležitější, že je rodina spolu,“ dodala modelka.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky