Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Olga Menzelová: Měli jsme s Jirkou svobodný život. Na mého syna se moc těšil

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv je Olga na své soukromí velmi opatrná, rozhodla se veřejnosti odtajnit kde a jak rodila, a dokonce prozradila, co říkal Menzel na jejich netradiční vztah.

Olga Menzelová je matka celkem tří dětí a každé má jiného tatínka. Jak ale na tento fakt nahlížel Jiří Menzel? 

"My jsme s Jirkou žili svobodný život. Vždy říkal, že nás miluje a přeje si mě mít s holkami nablízku, ale opakoval mi, že jsem svobodná. Během let se náš vztah posunul, protože čtyřicetiletý věkový rozdíl, který mezi námi byl, definoval tím, že bude šťastný, když já budu šťastná. Soukromě jsme si každý žili svůj život. Ale přitom jsme byli stále spolu propojeni. Když člověk dosáhne určitého věku, tak se hodnoty změní a takového vzácného nadhledu by nebyl schopen člověk, kterému by bylo čtyřicet. K tomu je potřeba určitý věk. Jirka miloval mě a já jeho. Nic nebylo za zády toho druhého," řekla Menzelová deníku Blesk.cz.

Jiří Menzel s rodinou Jiří Menzel s rodinou Zdroj: Profimedia.cz

 "Jirka byl první, kdo mě hladil po bříšku a zcela jasně pronesl, že to bude kluk. Nemohl se ho dočkat a moc se na něj těšil. Jsem šťastná, že si Jiří mohl víc než rok malého Alberta užívat a těšit se z jeho narození. Když byli spolu, tak oba zářili," tvrdí vdova, která kvůli utajení odjela přivést potomka na svět za hranice ČR a zvolila navíc domácí porod!

OLGA Menzelová OLGA Menzelová Zdroj: Profimedia

"Přesto, že sama nejsem punkerka, tak ze všech úhlů vyšla nejlépe možnost domácího porodu. Bylo to v domečku na samotě. Byl u toho španělský porodník a vše dopadlo nádherně. Ale byla bych ráda, aby ženy věděly, že rozhodně nejsem jednou z těch, které domácí porody propagují a doporučují. To, že to dopadlo dobře u mě, neznamená, že to dopadne dobře i u nich," prozradila Olga Menzelová výše zmíněnému webu.

Následně prý musela vdova syna do Čech propašovat, jelikož nechtěla čekat na vybavení pasu! 

Menzelová prý chtěla malého Alberta představit veřejnosti už v létě, jelikož se ale tehdy jejímu manželovi přitížilo, rozhodla se ještě nějaký čas informaci tajit. Nakonec uzavřela rozhovor s tím, že už nehodlá do budoucna dávat žádné rozhovory o svém soukromí...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU