Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak nyní vypadá první československá Miss Ivana Christová: Kila navíc jí sluší

Ivana Christová
Ivana Christová
Zdroj: Herminapress.cz
Ivana Christová

První československá Miss Ivana Christová je prototypem charismatické dámy, která se dříve pyšnila i dokonalou postavou. Jenže v životě poznala mnoho zklamání a bolesti a začala se utěšovat jídlem. Prožila období, kdy zlomené srdce a samota dostaly modelku na kolena.

Byla jednou z nejkrásnějších Miss vůbec, působila exoticky, ale zároveň něžně. Dokonce se uchytila i v hlavním městě módy, Paříži. Jenže, jak přiznala s odstupem času, její úspěch byl vykoupen zdravotními problémy. Ty si způsobila hladověním, k němuž se uchýlila, aby mezi ultraštíhlými modelkami obstála.

Jíst jedno jablko denně nešlo do nekonečna, a tak přísnou dietu Christovová střídala s přejídáním, až se nakonec raději rozhodla na modeling vykašlat. Ručička na váze nešla udržet na té nejnižší pozici, jakou si přála, a kila navíc jen přibývala a přibývala.

Spoustu let bojovala s kolísavou váhou, navíc se přidaly problémy v soukromém životě. I ty nakonec překonala.

Ivaně se podařilo rozumně zhubnout. Účinkovala v taneční soutěži, normalizoval se i její osobní život. Opustila svět modelingu, na veřejné akce chodí jen opravdu výjimečně. 

Konečně však vypadá vyrovnaně a spokojeně, pár kilo navíc a plné tvary jí v jejím věku vyloženě sluší.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky